Mityng LA w Warszawie

Lekkoatletyka 11 maja 2011 Komentarzy

Kilka czołowych miejsc i wiele rekordów życiowych odnotowali zawodnicy OKLA w mityngu, który odbył się wczoraj w Warszawie na stadionie AWF. Ponownie najlepiej spisały się młodziczki – Anna Gwiazda wygrała konkurs rzutu młotem 3 kg z rezultatem 43,63m, a w rzucie młotem 4 kg była czwarta – 34,28m (w obu konkursach rekordy życiowe)...

Kilka czołowych miejsc i wiele rekordów życiowych odnotowali zawodnicy OKLA w mityngu, który odbył się wczoraj w Warszawie na stadionie AWF. Ponownie najlepiej spisały się młodziczki – Anna Gwiazda wygrała konkurs rzutu młotem 3 kg z rezultatem 43,63m, a w rzucie młotem 4 kg była czwarta – 34,28m (w obu konkursach rekordy życiowe); Magdalena Żebrowska zajęła 2 miejsce w biegu na 100m – 13,05s w eliminacjach i 12,77s w biegu finałowym (rekord życiowy).

Zwycięstwo z noym rekordem życiowym odniosła w biegu na 200m Kludia Dobkowska osiągając rezultat 26,71s. Katarzyna Gwiazda zajęła 2 miejsce w skoku w dal – 5,33m (rekord życiowy); trzecie miejsce w pchnięciu kulą 5 kg zajął Igor Bastek – 14,85m, a

na 4 miejscach uplasowali się: Damian Świerdzewski – 4:21,16s i nowy rekord życiowy w biegu na 1500m oraz Magdalena Wołejszo – 5,16m w skoku w dal, Aleksandra Kiełczewska – 13,55s w eliminacjach i 13,35s w biegu finałowym na 100m (rekord życiowy) oraz Luiza Grabowska - 27,28s w biegu na 200m.