Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Biegach Przełajowych

Lekkoatletyka 04 kwietnia 2011 Komentarzy

33. miejsce w biegu na 2000m juniorek młodszych zajęła Klaudia Dobkowska, a 74. w biegu na 3000m w tej samej kategorii wiekowej Paweł Polakowski (oboje OKLA Ostrołęka) podczas finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Biegach Przełajowych, które 2 kwietnia odbyły się w Bydgoszczy...

Paweł Polakowski i Klaudia Dobkowska

W sumie OKLA zajął 77 miejsce na 147 sklasyfikowanych klubów z całej Polski, a w całym sezonie przełajowych zdobył 26 punktów do Ogólnopolskiej Klasyfikacji w Sporcie Młodzieżowym.

Źródło: laostroleka.pl