MKKK podsumowuje klubowe mistrzostwa. Wystartowało ponad 200 zawodników

Sporty walki 03 czerwca 2021 0 Komentarzy

Klub MKKK Shinkyokushin podsumował dziewiątą edycję klubowych mistrzostw, które odbyły się 29 maja w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Padły słowa podziękowania i zapowiedź kolejnej edycji.

Klub MKKK Shinkyokushin podsumował dziewiątą edycję klubowych mistrzostw, które odbyły się 29 maja w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

- Udział w turnieju wzięły osoby ćwiczące we wszystkich sekcjach naszego klubu, a warto zaznaczyć, że prowadzimy zajęcia w różnych kategoriach wiekowych w 13 miejscowościach. Do Ostrołęki przyjechało łącznie ponad 200 zawodników, którzy startowali w 3 konkurencjach: kumite, kata i walka z cieniem dla najmłodszych adeptów sztuki karate - poinformował klub.

Seria Mistrzostw MKKK Shinkyokushin powstała z myślą o integracji wszystkich karateków ćwiczących w MKKK, którzy jeden dzień w roku poświęcają na poznanie osób uczęszczających do innych sekcji oraz sprawdzenie samego siebie podczas sportowej rywalizacji na macie. Jest to turniej głównie dla osób, na co dzień niestartujących w zawodach.

- Tegoroczna edycja przebiegła w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze przy obecności Ostrołęckiego Wicestarosty Pana Krzysztofa Parzychowskiego, przedstawiciela Rady Miasta Ostrołęki Pana Grzegorza Milewskiego oraz shihan Remigiusza Karpińskiego pełniącego funkcję Prezesa Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin, który uhonorował sensei Grzegorza Dębowskiego za wyniki sportowe i wkład w rozwój naszego klubu i nie tylko - podkreśla klub MKKK. -  Tradycją Mistrzostw MKKK jest obecność przedstawicieli Zakładów Mięsnych Somianka, którzy dzięki swoim umiejętnościom kulinarnym umilili czas wszystkim obecnym serwując niesamowite w smaku potrawy z grilla.

Zarząd MKKK serdecznie dziękuje wszystkim osobom, bez których tak sprawny i profesjonalny przebieg turnieju nie byłby możliwy i już teraz zaprasza na kolejną X edycję za rok.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.