zdjecie 8733
zdjecie 8733

Młode Jantarki powołane do kadry Mazowsza

Piłka nożna 27 czerwca 2017 0 Komentarzy

Trener reprezentacji Mazowsza dziewcząt do lat 13 rozesłał powołania na konsultację kadry, która odbędzie się już jutro w Ząbkach. W gronie powołanych znalazło się miejsce dla trzech piłkarek Jantaru Ostrołęka.

Wyróżnienie ze strony trenera Wojdy spotkało Elizę Pietruczuk, Julitę Pietruczuk i Sandrę Pych. Znalazły się one w gronie dwudziestu zawodniczek powołanych na konsultację w Ząbkach. Świadczy to o tym, że na Mazowszu docenia się pracę z ostrołęcką młodzieżą, także tą żeńską.

Oprócz Jantarek, powołania otrzymały jeszcze: Magdalena Węglarz (Amur Wilga), Jagoda Broda (Drogowiec Jedlińsk), Marta Skiba (Energia Kozienice), Karolina Kunicka (Hubertus Zalesie Górne), Jagoda Ostrowska (Jedność Żabieniec), Wiktoria Nowak (Komorów), Marta Colombo,  Natalia Kocon, Barbara Staszewska (wszystkie Legia Soccer Schools), Oliwia Grochalska, Aleksandra Pękała (obie Piastovia Piastów), Julia Pszczel (Pogoń Siedlce), Kamila Gierasimowicz, Anna Wasilewska (obie Polonez Warszawa), Agnieszka Brewczyńska, Aleksandra Posiewka (obie Tygrys Huta Mińska) i Julia Tyszka (Wicher Sadowne).

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.