zdjecie 7612

Młodzi ostrołęczanie z powołaniami do kadry COOZPN

Piłka nożna 21 listopada 2017 1 Komentarz

Młodzi piłkarze z Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej i Korony Ostrołęka zakończyli już rozgrywki ligowe, ale otrzymali powołania do kadry Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Sprawdź kto został wyróżniony.

Dziś w stolicy odbywa się turniej Diamenty Mazowsza dla rocznika 2007 i 2008. Kadrę COOZPN U10 tworzą także ostrołęczanie: Szymon Zieliński, Antoni Sobiech i Jakub Baliński z Korony, a także Eryk Krawczak, Piotr Gołaszewski i Krystian Popławski z APN. Natomiast w kadrze COOZPN U11 znaleźli się Adam Dovgosheya, Bartosz Grądzki, Alex Mierzejewski, Franciszek Zaręba i Dawid Skorupski z APN Ostrołęka oraz Szymon Maciak i Mateusz Paździor z OTS Korona.

22 listopada w Warszawie odbędzie się turniej piłki nożnej Diamenty Mazowsza w kategorii U12. Do reprezentacji Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej powołani zostali m.in. Bartosz Gołaszewski, Jakub Trzciński, Borys Ciężar, Igor Olszewski i Dominik Borowiecki - wszyscy z Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej. Na podobny turniej, ale w roczniku 2005, powołania otrzymali dwaj inni gracze APN: Filip Olbryś i Kacper Ciecierski.

To dalszy ciąg powołań, które rozpoczęły się niedawno po zakończeniu rozgrywek ligowych. W minioną sobotę w Ciechanowie odbyła się konsultacja kadry COOZPN z rocznika 2007, a powołania na nią otrzymali Mateusz Paździor, Karol Bryk i Szymon Maciak z Korony Ostrołęka, a także Dawid Malanowski z APN Ostrołęka.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
17:04, 21 listopada 2017

Gość

apn wymiata ale wiele powołańSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.