zdjecie 473

Weekend z turniejami Mazovia Korona Cup

Piłka nożna 17 listopada 2017 0 Komentarzy

W najbliższy weekend w Ostrołęce odbędą się dwa turnieje piłki nożnej dla dzieci organizowane przez klub Korona Ostrołęka. W sobotę w hali im. A. Gołasia rywalizować będzie rocznik 2009 i młodsi, dzień później - 2010 i młodsi. Zobacz harmonogram rozgrywek.

Początek rywalizacji w Mazovia Korona Cup w Ostrołęce zaplanowano na godz. 9.00 - zarówno w sobotę jak i niedzielę. W grze zobaczymy zespoły z Ostrołęki, Olszewa-Borek, Rzekunia, Ciechanowa, Ostrowi Mazowieckiej, Białegostoku, Wysokiego Mazowieckiego, Pułtuska i Łomży.

Zobacz harmonogram meczów i przyjdź dopingować młodych piłkarzy.

Plan gier - turniej rocznika 2009 i młodsi - sobota 18.11:

Grupa A: Korona Ostrołęka I, AMP Gool Olszewo-Borki, Ruch Wysokie Mazowieckie, Rzekunianka Rzekuń, Junior Białystok I;
Grupa B: Korona Ostrołęka II, APN Ostrołęka, MKS Ciechanów, AP Ostrów Mazowiecka, Junior Białystok II;

9:00 OTS Korona Ostrołęka I – AMP Gool Olszewo-Borki
9:12 OTS Korona Ostrołęka II – APN Ostrołęka
9:24 Ruch Wysokie Mazowieckie – Rzekunianka Rzekuń
9:36 MKS Ciechanów – AP Ostrów Mazowiecka
9:48 Junior Białystok I – AMP Gool Olszewo-Borki
10:00 Junior Białystok II – APN Ostrołęka
10:12 OTS Korona Ostrołęka I – Rzekunianka Rzekuń
10:24 OTS Korona Ostrołęka II – AP Ostrów Mazowiecka
10:36 Junior Białystok I  – Ruch Wysokie Mazowieckie
10:48 Junior Białystok II – MKS Ciechanów
11:00 AMP Gool Olszewo-Borki - Rzekunianka Rzekuń
11:12 APN Ostrołęka – AP Ostrów Mazowiecka
11:24 OTS Korona Ostrołęka I – Ruch Wysokie Mazowieckie
11:36 OTS Korona Ostrołęka II – MKS Ciechanów
11:48 Junior Białystok I  – Rzekunianka Rzekuń
12:00 Junior Białystok II – AP Ostrów Mazowiecka
12:12 AMP Gool Olszewo-Borki – Ruch Wysokie Mazowieckie
12:24 APN Ostrołęka – MKS Ciechanów
12:36 OTS Korona Ostrołęka I – Junior Białystok I
12:48 OTS Korona Ostrołęka II – Junior Białystok II

13:00-13:30 Konkurs Żonglerki i Rzutów Karnych (po 1 zawodniku z każdej z drużyn)

Faza pucharowa

13:30 Pierwsze spotkanie dwumeczu o miejsce 9: 5 drużyna gr A - 5 drużyna gr B
13:42 Półfinał pocieszenia nr 1: 3 drużyna gr A - 4 drużyna gr B
13:54 Półfinał pocieszenia nr 1: 3 drużyna gr B - 4 drużyna gr A
14:06 Półfinał nr 1: Zwycięzca gr A - 2 drużyna gr B
14:18 Półfinał nr 2: Zwycięzca gr B - 2 drużyna gr A
14:30 Drugie spotkanie dwumeczu o miejsce 9: 5drużyna gr A - 5drużyna gr B
14:42 Mecz o 7 miejsce: pokonani z półfinałów pocieszenia
14:54 Mecz o 5 miejsce: zwycięzcy półfinałów pocieszenia
15:06 Mecz o 3 miejsce: pokonani z półfinałów
15:18 Finał: zwycięzcy półfinałów.
15:28 Podsumowanie, wręczenie nagród
16:00 Zakończenie turnieju.

Plan gier - turniej rocznika 2010 i młodsi - niedziela 19.11:

System "każdy z każdym"

9:00 OTS Korona Ostrołęka I – OTS Korona Ostrołęka II
9:12 AP Ostrów Mazowiecka – AMP Gool Olszewo-Borki
9:24 Junior Białystok II – MŁKS Łomża
9:36 Młode Orły Pułtusk – Junior Białystok I
9:48 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU
10:00 OTS Korona Ostrołęka I – AP Ostrów Mazowiecka
10:12 OTS Korona Ostrołęka II  – AMP Gool Olszewo-Borki
10:24 Junior Białystok II – Młode Orły Pułtusk
10:36 MŁKS Łomża – Junior Białystok I
10:48 OTS Korona Ostrołęka I – AMP Gool Olszewo-Borki
11:00 OTS Korona Ostrołęka II  – AP Ostrów Mazowiecka
11:12 Młode Orły Pułtusk - MŁKS Łomża
11:24 Junior Białystok II – Junior Białystok I
11:36 OTS Korona Ostrołęka I – Młode Orły Pułtusk
11:48 OTS Korona Ostrołęka II – MŁKS Łomża
12:00 AMP Gool Olszewo-Borki  – Junior Białystok I
12:12 AP Ostrów Mazowiecka – Junior Białystok II
12:24 OTS Korona Ostrołęka I – MŁKS Łomża
12:36 OTS Korona Ostrołęka II – Młode Orły Pułtusk
12:48 AMP Gool Olszewo-Borki – Junior Białystok II
13:00 Junior Białystok I – AP Ostrów Mazowiecka
13:12-13:42 Konkurs Żonglerki i Rzutów Karnych  (po 1 zawodniku z każdej z drużyn)
13:42-14:00 Występ Taneczny – zespół PASJA
14:00 OTS Korona Ostrołęka I – Junior Białystok II
14:12 OTS Korona Ostrołęka II – Junior Białystok I
14:24 AMP Gool Olszewo-Borki – MŁKS Łomża
14:36 Młode Orły Pułtusk – AP Ostrów Mazowiecka
14:48 OTS Korona Ostrołęka I – Junior Białystok I
15:00 OTS Korona Ostrołęka II – Junior Białystok II
15:12 AMP Gool Olszewo-Borki – Młode Orły Pułtusk
15:24 MŁKS Łomża – AP Ostrów Mazowiecka
15:36 Podsumowanie, wręczenie nagród
16:00 Zakończenie turnieju.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.