Młodzicy Diamentu wciąż bez porażki

Piłka ręczna 25 stycznia 2022 0 Komentarzy

W 2022 roku reprezentanci UKS Diament Ostrołęka kontynuują udział w rozgrywkach ligowych. Młodzicy prowadzeni przez trenera Radosława Blocha mają za sobą dobry okres w mazowieckiej lidze młodzików.

W niedzielę 9 stycznia ostrołęczanie udali się na wyjazd do Radomia, gdzie pokonali tamtejszy MTS Lider Radom 34:36. W kolejną niedzielę 16 stycznia na własnym parkiecie wygrali 28:26 z zespołem Enea Orlęta Zwoleń.

- W obu spotkaniach najskuteczniejszym zawodnikiem naszego zespoły był Gabriel Bieniek, rzucając w dwóch spotkaniach po 9 bramek. We wtorek 18.01. rozegraliśmy zaległe spotkanie wyjazdowe z zespołem UKS Niedźwiadek Węgrów. Z tej rywalizacji, także wyszliśmy zwycięsko pokonując węgrowian 22:27. Chłopcy w poprzednim roku awansowali do grona najlepszych 8 zespołów, z pośród 20 startujących w tych rozgrywkach na Mazowszu. Obecnie po 6 rozegranych spotkaniach nie zaznając porażki zajmujemy drugie miejsce w tabeli, zrównując się punktami zespołem Wisły Płock - relacjonuje trener Radosław Bloch.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.