zdjecie 1166
zdjecie 1166

Młodzicy Olimpu Ostrołęka w drugiej i piątej lidze

Siatkówka 04 października 2017 0 Komentarzy

Za nami siatkarski turniej rozstawieniowy młodzików z udziałem dwóch ekip UKS Olimp Ostrołęka. Zespoły Olimpu po rozegraniu pierwszych meczów ligowych trafiły do drugiej i piątej ligi.

Turniej rozstawieniowy młodzików został rozegrany 30 września w halach w Wołominie i Kobyłce. Pierwszy zespół UKS Olimp Ostrołęka trafił do grupy z Metrem Warszawa, MKS MDK II Warszawa i Huraganem II Wołomin. Ostrołęczanie pokonali drugą drużynę MDK 2:0, taki sam wynik zanotowali z Huraganem II, a w meczu z Metrem Warszawa ponieśli porażkę 0:2. Tym samym w grupie zwyciężyło Metro, przed Olimpem, MKS MDK II i Huraganem II. Pierwsza drużyna UKS Olimp trafiła do II ligi młodzików.

Drugi zespół Olimpu trafił do grupy A z  Polonezem Wyszków, Czarnymi Radom, MOS Wola II Warszawa i AS Celestynów. Silna grupa sprawiła, że ostrołęczanom nie udało się odnieść zwycięstwa, wszystkie mecze kończyły się porażkami 0:2. Olimp II Ostrołęka zajął piąte miejsce w grupie i trafił do V ligi.

Rywalami UKS Olimp w II lidze młodzików będą Czarni Radom, Polonez II Wyszków, Trójka Kobyłka, Huragan Wołomin i MKS MDK Warszawa. Z kolei Olimp II w V lidze zmierzy się z Plasem II Warszawa, Huraganem II Wołomin, Mazovią Warszawa, KS Saską Warszawa i UKS G-8 Bielany. Pierwszy turniej ligowy młodzików odbędzie się w dniach 28-29 października br.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.