zdjecie 1780

Młodziczki Nike rozpoczną od drugiej ligi

Siatkówka 25 września 2017 1 Komentarz

Za nami turnieje rozstawieniowe młodziczek z udziałem OTPS Nike Ostrołęka. Do rywalizacji przystąpiły dwie ostrołęckie ekipy. Starsza ekipa młodziczek pod wodzą Dariusza Piersy rozpocznie grę od drugiej ligi.

Młodziczki OTPS Nike Ostrołęka rywalizację w turnieju rozstawieniowym rozpoczęły od rywalizacji w Ostrołęce. W sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 3/Gimnazjum nr 2 pokonały one Asto Piaseczno 2:0, GLKS II Nadarzyn 2:0 i Nike Węgrów 2:0. Komplet zwycięstw pozwolił jechać w dobrych nastrojach na dokończenie rywalizacji w Piasecznie. Tam podopieczne Dariusza Piersy wygrały z Wrzosem Międzyborów 2:0, pokonały Esperanto Warszawa 2:0 i poniosły porażkę z Metrem Warszawa 0:2. Oznacza to, że ostrołęczanki rozpoczną rywalizację w II lidze.

- Do rywalizacji o Mistrzostwo Mazowsza Młodziczek zgłosiło się 48 drużyn, więc II liga jest na początku dobrym wynikiem, ale liczymy na awans do najwyższej ligi po pierwszym turnieju, który odbędzie się w listopadzie - podkreśla trener Dariusz Piersa. Klub z Ostrołęki wystawił do rywalizacji także młodsze zawodniczki z rocznika 2004, ale rozpoczną one rywalizacje od jednej z niższych lig po trzech sobotnich porażkach. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego mają zbierać doświadczenie przed przyszłoroczną rywalizacją z rówieśniczkami.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
14:37, 25 września 2017

^^

Kolejne pokolenie zawodniczek wychowuje Nike. Widać systematyczną pracę w tym klubie.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.