zdjecie 266

Młodziczki Nike zakończyły grę w Mistrzostwach Polski

Siatkówka 24 marca 2015 Komentarzy

Młodziczkom Nike Ostrołęka nie udało się awansować do turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski. Podczas turnieju ćwierćfinałowego, który w ubiegły weekend rozegrany został w Ostrowcu Świętokrzyskim, ostrołęczanki zajęły trzecie miejsce.

Młodziczkom Nike Ostrołęka nie udało się awansować do turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski. Podczas zmagań ćwierćfinałowych, które w ubiegły weekend rozegrane zostały w Ostrowcu Świętokrzyskim, ostrołęczanki zajęły trzecie miejsce.

Siatkarki Nike w pierwszej fazie turnieju trafiły do podgrupy B, gdzie zmierzyły się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Szóstką Biała Podlaska. Oba mecze padły łupem ostrołęczanek i stało się jasne, że zawodniczki Nike Ostrołęka znajdą się w najlepszej "czwórce" turnieju ćwierćfinałowego.

W kolejnych dniach turnieju ostrołęckie siatkarki zmierzyły się z SAN Pajda Jarosław oraz Spartą Kraków. Niestety, oba mecze zakończyły się porażkami Nike po emocjonujących tie-breakach. Oznaczało to zajęcie trzeciego miejsca w turnieju, podczas gdy do półfinałów awansowały dwie najlepsze drużyny - ekipy z Krakowa i Jarosławia.

Młodym siatkarkom Nike należą się jednak wielkie brawa za ambitną walkę podczas turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zdobyte doświadczenie na pewno zaowocuje w dalszej przygodzie z siatkówką.

Wyniki NIKE podczas turnieju 1/4 finału MP w Ostrowcu Świętokrzyskim:

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Nike Ostrołęka 0:2 (16:25, 24:26);
Nike Ostrołęka - Szóstka Biała Podlaska 2:1 (30:28, 19:25, 15:11);

Nike Ostrołęka - SAN Pajda Jarosław 1:2 (25:10, 19:25, 14:16);
Sparta Kraków - Nike Ostrołęka 2:1 (25:19, 24:26, 15:9);

Skład Nike: Julia Serowiecka, Katarzyna Krawaczek, Klaudia Waśkiewicz, Wiktoria Szczepanek, Natalia Mierzejewska, Kamila Kolanowska, Klaudia Lendzioszek, Gabriela Lendzioszek, Maria Sobczak, Zofia Dudziec. Trener: Dariusz Piersa.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.