Młodzież ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego na obozie w Zambrowie

Inne 04 marca 2016 Komentarzy

Na początku lutego uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkól Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce uczestniczyli w zimowym obozie sportowym w Zambrowie.Piłkarze nożni oraz pływaczki mieli zapewnione bardzo dobre warunki mieszkaniowe i treningowe. Sekcja piłki nożnej odbywała treningi  dwa razy dziennie –  w hali sportowej i na „Orliku” oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe na świeżym powietrzu. Natomiast sekcja pływacka  odbywała codziennie dwa treningi specjalistyczne w pływalni miejskiej „Delfin” oraz trening ogólnorozwojowy w terenie.

W czasie obozu odbywały się też zajęcia teoretyczno – taktyczne oraz analizowano filmy szkoleniowe z dyscyplin kierunkowych. Piłkarze rozegrali też  dwa mecze sparingowe  z miejscowymi drużynami. Młodzież miała również możliwość korzystania  z dostępnych  na miejscu atrakcji:  ścianki  wspinaczkowej,  lodowiska, jazdy na rolkach czy szerokiej oferty relaksu na pływalni.

- Mamy nadzieję, że ciężka praca w trakcie obozu zaowocowała wyższym poziomem umiejętności i sprawności fizycznej oraz przygotowała  zawodników do dalszej efektywnej rywalizacji sportowej - informuje Agnieszka Murach, wicedyrektor ZSZ nr 2 w Ostrołęce.

Więcej informacji o SMS w Ostrołęce znaleźć można na stronie internetowej szkoły.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.