zdjecie 8196
zdjecie 8196

MP Juniorek w boksie: Przyszła mistrzyni nie dała szans Oliwii Waszkiewicz

Sporty walki 07 marca 2017 0 Komentarzy

Oliwia Waszkiewicz wzięła udział w XVI Mistrzostwach Polski Juniorek w boksie, które odbyły się w dniach 1-5 marca w Grudziądzu. Niestety, zawodniczka Victorii Ostrołęka nie zaliczy tego startu do udanych.

Oliwia Waszkiewicz przystąpiła do rywalizacji juniorek w kategorii wagowej 81 kg, w której wystartowało 10 zawodniczek. Losowanie ułożyło się dość niefortunnie, ostrołęczanka nie była w nim rozstawiona i trafiła na na mocną pięściarkę, jaką jest Ewelina Mańka z Berej Boxing Lublin. Walka została podjęta, lecz silniejsza była zawodniczka z Lublina, która pewnie wygrała na punkty. Oliwia Waszkiewicz, czyli aktualna mistrzyni Polski kadetek, musiała się szybko pożegnać z rywalizacją. Nie przegrała jednak z byle kim, bowiem Mańka ostatecznie zdobyła złoty medal.

Przypomnijmy, w ubiegłym roku Oliwia Waszkiewicz zdobyła mistrzostwo Polski kadetek, pojechała także na Mistrzostwa Europy kadetek do tureckiego Ordu, gdzie zajęła 5. miejsce. Nie był to jedyny w ostatnim czasie start reprezentantów Victorii Ostrołęka na zawodach krajowych. Więcej o wynikach ostrołęckich pięściarzy już w najbliższych dniach w naszym serwisie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.