MP U20: Dobry występ OKLA. Posypały się rekordy życiowe!

Lekkoatletyka 11 lipca 2019 0 Komentarzy

Klub OKLA Ostrołęka znakomicie rozpoczął Mistrzostwa Polski U20 - od brązowego medalu Damiana Niedźwieckiego. Ale to nie koniec dobrych informacji. Ten sam zawodnik był blisko medalu także  w rzucie dyskiem, a dobre występy - zakończone rekordami życiowymi - zaliczyli też Oskar Żebrowski i Katarzyna Butler.O brązowym medalu Damiana Niedźwieckiego informowaliśmy już w naszym serwisie.  Czas na kolejne dni rywalizacji.

W biegu na 1500 metrów rekord życiowy pobiła Katarzyna Butler. Podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego osiągnęła czas 4:42.97. W swojej serii dobiegła na miejscu trzecim, lecz w serii drugiej lepsze czasy osiągneło siedem zawodniczek i ostatecznie zawodniczka OKLA sklasyfikowana została na dziesiątym miejscu.

W rzucie dyskiem obaj reprezentanci Ostrołęki - Damian Niedźwiecki i Oskar Żebrowski - pobili "życiówki". Niedźwiecki uzyskał wynik 52.64 m i dało mu to czwarte miejsce w Polsce. Z kolei Żebrowski rzucił 45.90 m i był dwunasty. Obaj zawodnicy trenowani są przez Katarzynę i Konrada Szusterów.

Jest jeszcze jedna dobra informacja. Po udanych Mistrzostwach Polski U20 nadeszło potwierdzenie, że Damian Niedźwiecki w dniach 18-21 lipca wystąpi w Mistrzostwach Europy U20 w Boras. Trzymamy kciuki!fot. OKLA Ostrołęka

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.