Murzyn zostaje w SPS Volley. Klub szuka siatkarzy

Siatkówka 23 sierpnia 2016 3 Komentarze

Paweł Murzyn w kolejnym sezonie wciąż reprezentował będzie barwy trzecioligowego SPS Volley Ostrołęka. Klub ogłosił nabór do zespołu i oczekuje na zgłoszenia żądnych gry siatkarzy.

Paweł Murzyn w kolejnym sezonie wciąż reprezentował będzie barwy trzecioligowego SPS Volley Ostrołęka. Klub ogłosił nabór do zespołu i oczekuje na zgłoszenia żądnych gry siatkarzy.

Młody libero jest wychowankiem UKS Olimp Ostrołęka, znany jest również z występów w juniorskiej drużynie ostrołęckiego Pekpolu, gdzie zbierał wysokie recenzje za grę. W ostatnim sezonie był ważnym ogniwem SPS Volley, dlatego zarząd klubu zdecydował o przedłużeniu współpracy z zawodnikiem. To pierwszy siatkarz, co do którego jest pewność występów w ostrołęckim klubie w sezonie 2016/17.

SPS Volley wciąż poszukuje nowych siatkarzy do gry w trzeciej ligi. Klub oferuje potencjalnym zawodnikom możliwość bezpłatnego studiowania na wyższej uczelni, pomoc w zakwaterowaniu czy też pełne zwroty dojazdów. Istnieje możliwość trenowania w Ostrołęce lub w miejscu zamieszkania i dojeżdżanie tylko na mecze.

- Kandydatów prosimy o przesłanie informacji (dane osobowe wraz ze zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych, parametry, pozycja, informację o poprzednich klubach. Mile widziane linki do filmów. Informacje prosimy kierować na: spsvolleyostroleka@gmail.com - informuje zarząd klubu.

Nowy sezon III ligi mazowieckiej wystartuje w listopadzie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
12:07, 23 sierpnia 2016

:)

Podobnie jak w zeszłym sezonie, rozgrywki wystartują w listopadzie :)


...
13:31, 23 sierpnia 2016

Gość

i co znów będą grać o nic? tak zapowiadają że grają ostrołęczanami a tu zapraszają wszystkich na dojazd, coś nie halo. Nie ma już siatkarzy w Ostrołęce? co do cholery sie dzieje z tym szkoleniem w mieście???


...
17:04, 23 sierpnia 2016

było

Nic młodzi nie mają za co grać w mieście to wynoszą sie z Ostrołęki. a prezydent i spółka tylko się cieszy, że nie będzie musiał dawać z miejskiej kasy a jak musi to na bieżącą działalność-bez fajerwerków, czyli sukcesów w postaci znaczących awansów do wyższych lig i ich należytemu utrzymaniu.
Proszę zobaczyć wszystkie zespoły seniorskie w mieście mają jakieś problemy z funkcjonowaniem. w tym mieście i nie zależy, aby ten gród był reprezentowany wyżej niż 2 liga. inne miasta podobne wielkością do Ostrołęki mają nawet 1 ligę (Siedlce, Suwałki- a nie mają Story Enso i Energa) potrafią  i z powodzeniem się w niej utrzymują i mają czołowe lokaty.
A tu nic się nie robi, tylko przeszkadza i jest zapotrzebowanie na minimalizm!
Bo po co zabiegać o finansowanie z zewnątrz od różnego rodzaju firm
i podmiotów prywatnych w kraju i za granicą!
Jednym słowem mamy kiepskich reprezentantów we władzach lokalnych, nie znających się w na funduszach europejskich-jaka znacząca inwestycja powstała za kadencji obecnego prezydenta - walczył z poprzednią władzą a mieszkańcy dużo stracili, a teraz dalej nic nie mamy tylko obietnice tego co powinno być realizowane od 4 lat, dlatego te miasto przechodzi głęboki kryzys demograficzno-społeczny!
Dlaczego 2 duże zakłady w mieście nie poczuwają sie do pomocy w sponsorowaniu "dużym" (chyba jedyny taki przypadek w Polsce, która firma lokalna nie utożsamia się z mieszkańcami i ich potrzebami) sportu, kultury, infrastruktury, tylko wszystko idzie poza miasto lub kraj?
Kto tak nie rozsądnie rządzi!Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.