Nabór do sekcji podnoszenia ciężarów

Inne 06 września 2015 Komentarzy

Trenerzy stale rozwijającej się sekcji podnoszenia ciężarów KS Tytan Ostrołęka zapraszają do podjęcia treningów. Zajęcia pod okiem trenerów Antoniego Danisza i Władysława Niedźwieckiego odbywają się w siłowni hali im. Arkadiusza Gołasia.

Trenerzy stale rozwijającej się sekcji podnoszenia ciężarów KS Tytan Ostrołęka zapraszają do podjęcia treningów. Zajęcia pod okiem Antoniego Danisza i Władysława Niedźwieckiego odbywają się w siłowni hali im. Arkadiusza Gołasia.

Sekcja podnoszenia ciężarów ogłasza nabór dla dziewcząt i chłopców już od dziesiątego roku życia. Zajęcia i zapisy odbywają się w siłowni hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta 1 - od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-13.00 i po południu 15.00-17.30. Można też korzystać ze sprzętu w celach kulturystycznych.

Przypomnijmy, że przed dwoma miesiącami ciężarowcy KS Tytan wystartowali w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Ciechanowie. W zawodach wzięli udział Karol Żerański i Bartosz Marchwicki. Więcej o zmaganiach ostrołęckich ciężarowców przeczytasz tutaj.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.