zdjecie 4444

Nabór do sekcji podnoszenia ciężarów

Inne 06 września 2015 Komentarzy

Trenerzy stale rozwijającej się sekcji podnoszenia ciężarów KS Tytan Ostrołęka zapraszają do podjęcia treningów. Zajęcia pod okiem trenerów Antoniego Danisza i Władysława Niedźwieckiego odbywają się w siłowni hali im. Arkadiusza Gołasia.

Trenerzy stale rozwijającej się sekcji podnoszenia ciężarów KS Tytan Ostrołęka zapraszają do podjęcia treningów. Zajęcia pod okiem Antoniego Danisza i Władysława Niedźwieckiego odbywają się w siłowni hali im. Arkadiusza Gołasia.

Sekcja podnoszenia ciężarów ogłasza nabór dla dziewcząt i chłopców już od dziesiątego roku życia. Zajęcia i zapisy odbywają się w siłowni hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta 1 - od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-13.00 i po południu 15.00-17.30. Można też korzystać ze sprzętu w celach kulturystycznych.

Przypomnijmy, że przed dwoma miesiącami ciężarowcy KS Tytan wystartowali w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Ciechanowie. W zawodach wzięli udział Karol Żerański i Bartosz Marchwicki. Więcej o zmaganiach ostrołęckich ciężarowców przeczytasz tutaj.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.