zdjecie 2252

Nakielski i Bojarski pojadą na Mistrzostwa Świata!

Inne 19 lipca 2016 Komentarzy

Dwaj ostrołęccy ratownicy - Karol Bojarski i Hubert Nakielski - znaleźli się w składzie reprezentacji Polski juniorów na Mistrzostwa Europy, które odbędą się we wrześniu w holenderskim Eindhoven.

Dwaj ostrołęccy ratownicy - Karol Bojarski i Hubert Nakielski - znaleźli się w składzie reprezentacji Polski juniorów na Mistrzostwa Świata, które odbędą się we wrześniu w holenderskim Eindhoven.

Nakielski to podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego w WOPR-OS Ostrołęka. Jako junior występuje dopiero od tego roku, lecz w walce ze starszymi kolegami daje pokaz swoich nieprzeciętnych umiejętności. Zdobył wiele medali Grand Prix oraz Mistrzostw Polski, dzięki czemu będzie najmłodszym kadrowiczem w gronie ratowników naszej reprezentacji na Mistrzostwach Świata.

Drugim reprezentantem naszego miasta na Mistrzostwach Świata będzie Karol Bojarski, wychowanek Ostrołęckiego WOPR, gdzie trenował pod okiem Włodzimierza Janczewskiego. Pięć medali na niedawno rozgrywanych Mistrzostwach Polski sprawiło, że w samolocie do Holandii znajdzie się także miejsce dla obecnego zawodnika CKS Szczecin.

Jak widać, Ostrołęka to nie tylko gry zespołowe, ale i doskonałe przygotowanie w sportach wodnych. Powołanym gratulujemy i życzymy udanego występu podczas mistrzostw globu.  

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.