Narew bez punktów na otwarcie sezonu. Mazovia silniejsza

Piłka nożna 06 sierpnia 2022 11 Komentarzy

Piłkarzom Narwi Ostrołęka nie udała się inauguracja sezonu 2022/23 w IV lidze mazowieckiej. W Mińsku Mazowieckim zdecydowanie lepsi byli gospodarze i zasłużenie wygrali różnicą trzech bramek.

Faworyzowany zespół Mazovii rozpoczął mecz z animuszem i raz po raz zagrażał bramce Amala Shavketowa. Bramkarz Narwi spisywał się jednak bardzo dobrze, a dwukrotnie pomogło mu szczęście (piłka trafiała w słupek). W 36. minucie nie miał już jednak nic do powiedzenia, gdy Wojciech Trochim, znany z występów w Ekstraklasie, przymierzył z 17. metra z rzutu wolnego.

Od 45. minuty Narew grała w osłabieniu, czerwoną kartkę otrzymał Konrad Drężek. Chwilę później Bartosz Malesa podwyższył na 2:0 i z takim wynikiem obie drużyny zeszły na przerwę.

W 57. minucie Mazovia prowadziła już 3:0. Na listę strzelców wpisał się Michał Bondara. Cztery minuty później odpowiedziała Narew: znakomitą indywidualną akcję przeprowadził Bartłomiej Ziemak, oddał strzał odbity przez bramkarza, ale skuteczną dobitką popisał się Kamil Jastrzębski.

W 71. minucie Trochim zdobył swoją drugą bramkę i podwyższył na 4:1. Później Mazovia trafiła jeszcze raz, ale... do własnej bramki. Wynik w 79. minucie - na 5:2 - ustalił Bondara.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Narew Ostrołęka 5:2 (2:0)

Narew: Shavketov - Drężek, Barciak, Ochrimenko, Gromek, Kraska, Ziemak, Gałązka, Jastrzębski, Zębrzuski, Budniak. Zagrali również: Żyznowski, Niedźwiecki, Trojanowski, Białobrzeski i Staszczuk.

...
17:17, 06 sierpnia 2022

.

Wzmocnienia jednym słowem do d...y. Mazovia na luzie bez dużego wysiłku spokojnie wygrała gdyby byli skuteczniejsi wynik byłby wyższy. To już nie jest ta sama drużyna z poprzedniego sezonu.

ocena: 50%         zgłoś
...
17:57, 06 sierpnia 2022

Nie zapominajmy że rok temu Narew też źle zaczęła dwa razy po 4:1 a jak skończyła?

Do Gość.
Rok temu by źle skończyła, żeby nie wojna na Ukrainie. Ile obcokrajowców z poza UE grało w zespole???
Zespół na siłę został w IV Lidzie i teraz mamy rezultat!!!
Sianko pompowano na przyjezdnych 17-18 lat. Jak mamy swoich. O co tu chodzi, zna tylko Kamil!!!!
Budowa zespołu idzie od kręgosłupa!
Narew buduje aby budować.
Zero przyszłości. Słabo jednym słowem.
Przyjezdny 25-30 lat. Wprowadza doświadczenie, swój z Ostrołęki uczy się. A nie wprowadzać przyjaznych dzieciaków!!!!
Po co takim razem APN?????
A główne sianko z miasta!!!!
Drożyzna idzie, a miasto wywalą sianko w błoto.
I znów napiszę, BRAWO SIARA. Wszystko przywidził. Zszedł z statku wygranym!

...
23:31, 06 sierpnia 2022

Do wyżej

Wszystko ok. Przyszli następni kasę wydoją a dlaczego nie stawiamy na swoich? Po drugie spada 3-4druzyny powinniśmy nawet tym słabym składem się utrzymać po sezonie znów pół składu wymienimy.

...
08:55, 07 sierpnia 2022

Do słabo

Związek dopuszcza dwóch zawodników z poza UE w wyjściowej 11 i takich dwóch zawodników grało jeszcze wcześniej. Pozostali dwaj siedzieli na ławce więc pomysł z dupy.
Co do młodych przyjezdnych to masz rację. Trener ściągnął bo ich zna ale przecież oni są za słabi m. in ten ze zdjęcia. Więc po co ten APN ?  Ludzie litości mamy swoją młodzież m. in ci co nie byli wczoraj w kadrze na mecz a potem chłopcy wku***** bo przyjezdny zabiera im miejsce. Czemu prezes na takie rzeczy pozwala?

...
09:04, 07 sierpnia 2022

Do wyżej 23:31

Dlaczego nie stawiamy na swoich? Z chęcią by Narew ściągnęła wychowanka Wierzbowskiego ale przez kasę w Troszynie to na Narew on nie spojrzy, czy Rawę z Serocka on ostrołęczanin.
Jakby grali tak jak piszesz tym słabym składem to by ludzie pisali że słaby skład i trzeba wzmocnień. Nie urodził się jeszcze taki któremu dogodzisz.

...
09:10, 07 sierpnia 2022

Pozatym myślę że jeszcze trzeba poczekać kilka kolejek by dowiedzieć czy wzmocnienia są ok. Ale trener sam sobie strzela w kolano, wystawianie Ziemaka Gałązki w środku, Drężek pierwszy mecz w życiu na prawej obronie i już czerwona. A to przecież czołowi zawodnicy którzy robili liczby na swoich pozycjach.

...
10:15, 07 sierpnia 2022

Coś tutaj nie gra. Jest kasa dla słabych przyjezdnych a Dzbenskiemu podziękowano bo chciał podwyżkę. Widać po pierwszym meczu ze nowi nie pasują do naszej 4ligi. Czy taki Rymek w Legionowie zarabia więcej niż nasi? Raczej nie.....chodzi tylko o konkretną rozmowę podejście i myślę że grali by w Narwi nasi a nie przyjezdni. Rawa też odszedł z Serocka. Słowik i Gumowski i z Troszyna grają w Przasnyszu.  Subczyski gąska balas Wierzbowski w troszynie. To są młodzi gracze z których byśmy mieli pociechę na wiele lat.

...
10:29, 07 sierpnia 2022

Słabo

Związek dopuszcza dwóch zawodników z poza UE w wyjściowej 11. Na wiosnę w Narwi grali w 11.
Drukarz Warszawa 3!!!!
Makowianka 3!!!
Serock 3!!!
WKRA Żuromin 3!!!
MKS PRZASNYSZ 3!!!
To tylko analiza pierwszej 11. A doliczyć zmiany w trakcie meczu.
Żeby nie wojna. To wszystko walkowery.
Narew robi to samo co i Troszyn. Akcent na przyjezdnych. Tylko jakość tych przyjezdnych nie porównywać z KS Troszyn.

...
13:43, 07 sierpnia 2022

987

Nie chce być hejterem ale w tej lidze będziemy bić się o utrzymanie takie są realia drużyna z Mińska nie była poza zasięgiem można było coś ugrać. W pierwszej połowie już graliśmy bez jednego zawodnika … grając bez napastnika jest ciężko a ten młody chłopak to jest na tą chwilę 1 skład w A klasie w rezerwach, ważne że trener to zauważył szkoda że dopiero po 45 minutach. Konrad Drężek powinien grać zdecydowanie wyżej.. Ziemo i Gała to też nie są ich pozycje.  Mam wrażenie że najlepszym bramkarzem w chwili obecnej jest Adrian Drężek.

Na duży plus Marcin Kraska i kibice Narwi.

ocena: 0%         zgłoś