zdjecie 1780

Narew bez Stachowicza, ale z nowymi zawodnikami. Zobacz kadrę na rundę jesienną

Piłka nożna 14 sierpnia 2018 5 Komentarzy

Narew Ostrołęka już jutro rozpocznie sezon 2018/19 pucharowym meczem z Wymakraczem Długosiodło. Narwianie ogłosili właśnie kadrę na jesień 2018 roku. Drużyna, która wygrała B Klasę w poprzednim sezonie, została wzmocniona i może powalczyć o wysokie cele również w A Klasie.

Narew Ostrołęka już jutro rozpocznie sezon 2018/19 pucharowym meczem z Wymakraczem Długosiodło. Narwianie ogłosili właśnie kadrę na jesień 2018 roku. Drużyna, która wygrała B Klasę w poprzednim sezonie, została wzmocniona i może powalczyć o wysokie cele również w A Klasie.

Jednocześnie, wraz z ogłoszeniem kadry na rundę jesienną, Narwianie poinformowali o zakończeniu kariery Cezarego Stachowicza, który jesienią był jednym z najlepszych zawodników w niebiesko-czerwonych barwach. Znany w naszym regionie pomocnik zdecydował się skupić na pracy trenerskiej, którą z powodzeniem wykonuje w klubach Złota Ostrołęka i APN Ostrołęka.

Na papierze kadra Narwi wygląda na mocną, jak na A Klasę. Do zespołu dołączyli zawodnicy nawet z doświadczeniem czwartoligowym, tacy jak Mateusz Pełtak, Kacper Krawul czy Paweł Kuzia. Są też czołowi gracze okręgówki w poprzednim sezonie - Konrad Sobotka czy Piotr Dąbrowski II. Transfery przeprowadzone przez zarząd Narwi wyglądają na rozsądne ruchy. Jak to wyjdzie w praktyce? Przekonamy się na stadionach A Klasy.

Kto chętny do podziwiania piłkarzy Narwi w akcji, ten powinien zarezerwować 15 i 18 sierpnia. Jutro Narew o godzinie 17.00 na stadionie przy Partyzantów spotka się z Wymakraczem Długosiodło w Pucharze Polski COOZPN, natomiast w sobotę o 10.00 w tym samym miejscu rozegra pierwszy mecz ligowy z Orłem Sypniewo.

Kadra Narwi Ostrołęka na rundę jesienną sezonu 2018/19:

Bramkarze: Mateusz Dudek, Igor Kaliszewski, Daniel Woźniak.
Obrońcy: Grzegorz Choroszewski, Piotr Dąbrowski I, Daniel Dworecki, Daniel Dziczek, Mikołaj Kur, Paweł Lutrzykowski, Mateusz Pełtak, Krzysztof Przyborowski, Piotr Wysocki.
Pomocnicy: Alan Bednarczyk, Emil Chorążewicz, Marcin Gładek, Kamil Gontarz, Jakub Grzyb, Tomasz Jóźwiak, Michał Markowski, Adam Mierzejewski, Adrian Piersa, Radosław Popieniek.
Napastnicy: Piotr Dąbrowski II, Marcin Kobrzyński, Kacper Krawul, Paweł Kuzia, Bartosz Pędzich, Konrad Sobotka.

Przybyli: Piotr Dąbrowski II (KS CK Troszyn), Marcin Gładek (Świt Baranowo), Paweł Kuzia (Świt Baranowo), Kacper Krawul, Mateusz Pełtak (obaj wolny transfer), Konrad Sobotka (Rzekunianka Rzekuń).

Odeszli: Jakub Chaberek, Mateusz Krejszeff, Cezary Stachowicz, Bartosz Piasecki.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
14:49, 14 sierpnia 2018

Gość

Zgadzam się ....na papierze jest mocna


...
15:39, 14 sierpnia 2018

A ja Piotr

Uwazam ze zecywiscie jest mocna na a klasę. Szkoda mi tylko tych którzy wywalczyli awans a teraz
Nie złapią się w składzie może warto pomyśleć o drugiej drużynie.  


...
15:45, 14 sierpnia 2018

do gościa wyżej

o jakiej drugiej druzynie marzysz?  po pierwszej rundzie bedą mieli problemy w piuerwszej druzynie


...
17:38, 14 sierpnia 2018

Gość

a Rudziński?


...
20:15, 14 sierpnia 2018

Gość

Cebul to co zawszeSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.