Narew II Ostrołęka rozbiła GUKS Krasnosielc 10:1! [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 08 września 2024 0 Komentarzy

W meczu A klasy ciechanowsko-ostrołęckiej Narew II Ostrołęka zaprezentowała się znakomicie, rozbijając GUKS Krasnosielc aż 10:1. Spotkanie to było jednostronne, gospodarze dominowali od pierwszej do ostatniej minuty.

Już w 20. minucie Krawczyk otworzył wynik spotkania. Osiem minut później Ciężar podwyższył prowadzenie, a przed przerwą do siatki trafili jeszcze Siurnicki i Olszewski.

W drugiej połowie Narew II kontynuowała swoją dominację. Olszewski zdobył dwa kolejne gole, a hattricka skompletował Krawczyk. W 63. minucie GUKS Krasnosielc zdobył honorową bramkę, ale to nie zmniejszyło zapału gospodarzy. Paździor, Domian i ponownie Olszewski dopełnili dzieła pogromu. W 69. minucie Narew II miała okazję na podwyższenie prowadzenia, jednak Godziebiewski nie wykorzystał rzutu karnego.

To był zdecydowanie dzień drużyny Narew II Ostrołęka. Zespół zaprezentował się bardzo dobrze pod każdym względem i zasłużenie odniósł najwyższe zwycięstwo w sezonie.

Narew II Ostrołęka - GUKS Krasnosielc 10:1 (4:0)

Narew II Ostrołęka: Parzych – Załęski, Godziebiewski, Bandorowicz, Olszewski – Ciężar (55. Gocłowski), Białobrzeski (75. Ogniewski), Fabiański (63. Paździor) – Bąk (55. Domian), Siurnicki (60. Pierzchała), Krawczyk (75. Gorzęba)