Narew II z punktem na wyjeździe

Piłka nożna 29 września 2024 0 Komentarzy

W meczu szóstej kolejki klasy A, Narew II Ostrołęka zremisowała na wyjeździe z Pełtą Karniewo 1:1.

Spotkanie rozpoczęło się dla ostrołęczan bardzo pechowo. Już w drugiej minucie gospodarze objęli prowadzenie, zaskakując przyjezdnych. Narew II nie poddała się jednak i starała się jak najszybciej odrobić straty. W 36. minucie udało się doprowadzić do wyrównania. Bartosz Siurnicki wykorzystał rzut karny i ustalił wynik pierwszej połowy na 1:1.

W 56. minucie Pełta została osłabiona po czerwonej kartce dla jednego z zawodników. Narew II miała więc doskonałą okazję, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Pomimo przewagi liczebnej, ostrołęczanie nie potrafili jednak znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza gospodarzy. Skończyło się podziałem punktów.

Pełta Karniewo - Narew II Ostrołęka 1:1 (1:1)

Narew II Ostrołęka: Parzych – Ogniewski, Gocłowski, Bandorowicz, Godziebiewski – Fabiański (77. Pierzchała), Siurnicki (60. Zaręba), Sokołowski – Klec (70. Paździor), Krawczyk (65. Domian), Załęski.