Narew lepsza od PAF Płońsk. Cenne zwycięstwo Niebiesko-czerwonych [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 19 października 2024 0 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała PAF Płońsk 2:1 w meczu V ligi mazowieckiej. Niebiesko-czerwoni mimo ciężkiego początku uradowali swoich kibiców, zdobywając cenne trzy punkty.

Piotr Bandorowicz (Narew Ostrołęka)

Mecz zaczął się od... rzutu karnego dla przyjezdnych po zagraniu ręką. Chyba jednak i goście byli zaskoczeni faktem tak szybkiej szansy na prowadzenie, bo strzelający "jedenastkę" nie trafił w bramkę.

W rewanżu Ciężar trafił w słupek w 11. minucie, a w 19. minucie niespodziewanie na prowadzenie wyszli goście. Długo jednak się nie cieszyli, bo Piotr Bandorowicz wyrównał stan meczu w 27. minucie po strzale głową. Przed przerwą szansę miał jeszcze Bajor, ale trafił w słupek.

W drugiej połowie po dobrym stałym fragmencie gry Wiktor Chomczenko wyprowadził Narew na prowadzenie 2:1. Z rzutu rożnego wrzucał Patryk Gumowski. Więcej goli - mimo naprawdę wielu sytuacji - jak się okazało nie padło i Niebiesko-czerwoni mogą świętować wygraną nad rywalami z Płońska.