zdjecie 1166
zdjecie 1166

Narew Ostrołęka wraca do gry! Jutro mecz z GKS Andrzejewo

Piłka nożna 25 sierpnia 2017 11 Komentarzy

Wielkimi krokami zbliża się sportowe wydarzenie roku w Ostrołęce, czyli pierwsze ligowe spotkanie po reaktywacji MZKS Narew 1962 Ostrołęka. W sobotę o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Partyzantów (os. Wojciechowice) niebiesko-czerwoni wrócą do gry meczem z GKS Andrzejewo. Przygotowano sporo atrakcji!

Pierwsze 150 osób, które pojawi się na stadionie przy ul. Partyzantów w Ostrołęce otrzyma darmowe skarby kibica z kadrą zespołu, terminarzem meczów pierwszej drużyny i drużyn młodzieżowych Narwi. Dodatkowo, kupić będzie można napój energetyczny "Blue Red Energy" - dochód z jego sprzedaży będzie przeznaczony na działalność MZKS Narew, a puszka kosztuje 5 zł. Na puszce znajdziemy historyczne zdjęcia piłkarzy, siatkarzy, siatkarek Narwi, a także ciężarowca Jana Niedźwieckiego i oczywiście kibiców. Jeżeli chodzi o fanów niebiesko-czerwonych to przygotowują oni oprawę z okazji 55-lecia klubu. W sprzedaży dostępne będą także szaliki z limitowanej edycji na 55-lecie, a także pamiątkowe cegiełki do otrzymania za kwotę od 1 zł wzwyż.

27 lipca 2017 roku Narew skończyła 55 lat, a w związku z tym klub planuje obchody tej rocznicy podczas pierwszego spotkania ligowego. Na trybunach mile widziani będą zawodnicy dawniej reprezentujący Narew w różnych sekcjach, a oprócz tego pojawią się też zaproszeni goście z regionu, a nawet sąsiednich województw.

Przejdźmy do wartości sportowych. Narew przetestowała przed rozpoczęciem sezonu kilkudziesięciu zawodników, z czego ostatecznie wybrana została 28-osobowa kadra, w niej aż 17 zawodników to wychowankowie klubu. Więcej o kadrze Narwi przeczytać można w naszym serwisie. Rywalem Narwi w pierwszym meczu ligowym będzie GKS Andrzejewo - jest to wymagający przeciwnik, co pokazał już w okręgowym Pucharze Polski, gdzie wyeliminowali Orzeł Sypniewo (5:2) i Ostrovię Ostrów Mazowiecka (1:0). Z pewnością niebiesko-czerwonych nie czeka łatwe zadanie, ale mają oni po swojej stronie publikę. Na nowe otwarcie Narwi Ostrołęka wybiera się dużo kibiców, a otoczka i historia klubu sprawiają, że mecz inauguracyjny połączony z 55-leciem Narwi może śmiało aspirować do sportowego wydarzenia roku w naszym mieście.

Mecz Narew Ostrołęka - GKS Andrzejewo rozegrany zostanie w sobotę 26 sierpnia o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Partyzantów na os. Wojciechowice. Wstęp jest wolny. Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś znajomych.

B Klasa ostrołęcka
MZKS Narew 1962 Ostrołęka - GKS Andrzejewo
26.08, godz. 17.00, stadion przy ul. Partyzantów
wstęp wolny

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
13:23, 25 sierpnia 2017

do organizatorów

A dla nie mogących być w tym dniu i godzinie przewidziana jest  transmisja na żywo (obraz i dźwięk) na e-ostroleka, czy stronie Narwi?


...
15:10, 25 sierpnia 2017

Gość

do organizatorów napisał(a):
A dla nie mogących być w tym dniu i godzinie przewidziana jest  transmisja na żywo (obraz i dźwięk) na e-ostroleka, czy stronie Narwi?


Wejdź na stronę Narwi i tam jest napisane


...
17:55, 25 sierpnia 2017

55

Za pośrednictwem redakcji może sie uda
Mam już dość Narew ostroleka której długi sięgają 70 tysięcy a w stosunku do mojej osoby 28342,36 zł już nie ma. Ale jeśli Panowie chcą być narwią z 55 letnią tradycją z kktórej od przeszło 40 lat jestem wiernym może nie kibicem ale napewno fanemto pospłaca zaległości i z głową do góry chlubi się faktem i jubileuszem swojego klubu. Wszelkie moje dane dostępne są u kuratora sądowego Narwi która notabene ciagle w sądzie administracyjnym czeka na dalszy ciąg upadłości i likwidacji. A wiec....? Stara  czy nowa...!!!!!


...
18:45, 25 sierpnia 2017

Gość

Prisze wystapic ze sprawa cywilna przeciwko starej Narwi. Podmiot istnieje i za długi odpowiada pan Bartkowski


...
00:12, 26 sierpnia 2017

Do

Biedro sam od siebie chce


...
00:46, 26 sierpnia 2017

Dede

A ja mam takie pytanie za pośrednictwem redakcji do zarządu Narwi czemu ustawiają mecz o tej samej godzinie co Korona kIbiców piłki nie interesuje waszą walką między klubami kto jest ważniejszy ,kibiców interesują oba mecze i chcieli by je zobaczyć w różnych godzinach ,wejście to do serca bo i jedni i drudzy takim zachowaniem możecie stracić wszystkich kibiców i tylko zarządy będą przychodziły na mecze .


...
09:13, 26 sierpnia 2017

igor

Nie rozumiem jednego. jakie 55 lat chyba bardziej 5,5 miesiąca.  Nie można od jednych rzeczy się odciąć (długi i smród) a od inne pozostawić. Fajnie że klub się reaktywował ale jak często jest to podkreślane jest to NOWA NAREW. Co do ustawiania meczy o tej samej godzinie to co za idiota to robi. 4 liga pierwsza podaje terminy to po co ustawiana jest Narew o tej samej porze. Trzeba być kompletnie zaślepionym idiotą. Kończąc to jak usłyszałem że Narew się reaktywuje byłem bardzo zadowolony bo tyle lat była mi w sercu, ale patrząc po tym co władze klubu prezentują chyba już mi przeszła ta euforia. Zajmijcie się piłką a nie przepychankami bo może zaraz się okazać że B klasa jest za ciężka dla was


...
10:17, 26 sierpnia 2017

Gość

Igorze, powodzenia w IV lidze z Koroną i tyle :) Zapytaj kolegów kto robi przepychanki.
Narew w swojej historii była kilka razy zamykana i zaczynała jako nowy twór (np. w 1993 roku i w 2004) i nie było z tym problemu. Teraz jest problem, bo nie pasuje to lokalnym rywalom i tylko im.


...
23:20, 26 sierpnia 2017

Gość

http://20mg-cheapesttadalafil.com/ - 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/


...
23:21, 26 sierpnia 2017

Gość

http://20mg-cheapesttadalafil.com/ - 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/


...
01:27, 27 sierpnia 2017

Gość

http://20mg-cheapesttadalafil.com/ - 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.