Narew sparuje z czwartoligowcami. Z Wissą na plus, z Troszynem 0:7

Piłka nożna 10 lutego 2024 4 Komentarze

Piłkarze Narwi Ostrołęka mają za sobą kolejny etap przygotowań do wiosny w V lidze. W ostatnich sparingach zmierzyli się z IV-ligowcami. Z ekipą z Podlasia poszło łatwiej, rywal zza miedzy pokazał natomiast, że czołówka mazowieckiej czwartej ligi to wysoki próg.

Z Wissą na plus

Przed tygodniem ostrołęcka Narew zmierzyła się na własnym stadionie z czwartoligową Wissą Szczuczyn. Ten sparing wypadł okazale, bowiem podopieczni Marcina Gałązki wygrali 2:0 po golach Bruno Vileli i Igora Olszewskiego.

  • Narew Ostrołęka: Modzelewski – Olszewski, Bajor, Dobrowolski, Ziemak – Bruno, Godziebiewski, Ciecierski – Świderski, Olesiński, Gałązka. Zagrali również: Stepnowski, Bandorowicz, Domian, Krawczyk, Klec i Sokołowski.

Troszyn udzielił lekcji

W kolejnym sparingu na Narew czekała już bardziej wymagająca drużyna z IV ligi mazowieckiej. KS CK Troszyn to czołówka czwartoligowych zmagań i wynik z boiska dobitnie to pokazał. Do 37. minuty było 0:0, ale później worek z bramkami się rozwiązał i goście zakończyli strzelanie na siedmiu bramkach. Wynik - 7:0 dla KS CK Troszyn. Gole: Jakub Tyska 2, Ruiz, Wierzbowski, Matusiak, Luchyk i Andres.

  • Narew Ostrołęka: Stepnowski – Olszewski, Bajor, Bandorowicz, Sokołowski – Godziebiewski, Ziemak, Vilela – Gąłązka, Olesiński, Świderski. Oraz: Modzelewski – Zaręba, Domian, Ciecierski, Klec.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
11:05, 11 lutego 2024

Kibic

Nie dało się tego oglądać mimo że to sparing. Troszyn pokazał jaka dzieli nas przepaść i po co panowie mamy awansować? Może pan szarama i tonewo wypowiedzą się na ten temat bo tak szeroko nie raz wypowiadają się i piszą na stronie klubowej

ocena: 89%         zgłoś
...
11:59, 11 lutego 2024

OLaf

Wynik iście żenujący  nie byłem na meczu,ale wynik nieco przeraża .Chociaż lepiej jeden raz przegrać wysoko niż kilka meczów po 0.1.  

ocena: 100%         zgłoś
...
17:15, 11 lutego 2024

Fakt

Walka gołej d…..z batem

ocena: 100%         zgłoś
...
19:50, 11 lutego 2024

Gość

Rywal z Mazowsza i od razu lanie. Proponuję Narwi grać więcej sparingów z Podlasiem to będą wygrywać i hura dalej udajemy że wszystko jest dobrze.  

ocena: 94%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.