zdjecie 1233
zdjecie 1233

Z naszego archiwum: ciekawe momenty ostrołęckiego sportu (wideo)

Inne 03 sierpnia 2017 0 Komentarzy

Na naszym profilu na Facebooku - Sportowa Ostrołęka - prezentujemy w ostatnim czasie archiwalne filmy, które dzięki temu staramy się ocalić od zapomnienia. Prezentują one ciekawe momenty w historii ostrołęckiego sportu. Warto obejrzeć!

W najbliższych dniach na naszym sportowym profilu na Facebooku wciąż zamieszczać będziemy kolejne filmy z archiwum, a później zajmiemy się bardziej odległymi czasami, gdyż nasze zasoby powiększyły się o kilkadziesiąt historycznych zdjęć z lat 70-80 XX. wieku. Jeżeli posiadają Państwo historyczne materiały dotyczące ostrołęckiego sportu, które warto byłoby udostępnić, prosimy o kontakt na sport@eostroleka.pl. Tymczasem, odrobina najnowszej historii na poniższych filmach.

Walka Przemysława Zyśka - obecnie pięściarza zawodowego w Pucharze Polski w 2010 r.:Awans Energi Pekpol Ostrołęka do półfinału I ligi w 2013 roku:Bramka Piotra Strzeżysza z rzutu karnego dla Narwi Ostrołęka:Fragmenty meczu Pekpol Ostrołęka - Ósemka Siedlce z 2009 roku w zwolnionym tempie:Bramka Dominika Dzwonkowskiego dla Narwi Ostrołęka:Fragment meczu Unii Basket Ostrołęka:Skok Maksyma Sypniewskiego na Mistrzostwach Europy U23 w Tampere z 2013 roku:Eliminacje Pucharu Polski kadetów i walka Bartosza Szczotki:Zgrupowanie siatkarskiej reprezentacji Maroko w Ostrołęce:Siatkówka w zwolnionym tempie w wykonaniu Nike Ostrołęka:Gol Sebastiana Rudzińskiego dla Korony Ostrołęka:Beach soccer na plaży miejskiej:Mecz Narew Ostrołęka - Legia II Warszawa:Towarzyskie starcie Unia Baske Ostrołęka vs Media i Przyjaciele:Wygrana Pekpolu Ostrołęka w I-ligowym meczu z Treflem Gdańsk:Bramka Marka Kaliszewskiego w barwach Ostrovii Ostrów Mazowiecka:MVP meczu Indykpol AZS Olsztyn - Lotos Trefl Gdańsk, czyli Grzegorz Łomacz:Oprawa kibiców Narwi Ostrołęka:Andrzej Łyziński broni rzut karny w barwach ostrołęckiej Narwi:Doping kibiców Legii Warszawa podczas meczu siatkówki w Ostrołęce:Gol Piotra Wysockiego z Rzekunianki Rzekuń - 2013 rok:Michał Nosek i perfekcyjnie wykonany rzut karny:Fragmenty meczu Pekpol Ostrołęka - MOS Wola Warszawa z 2009 roku:Piotr Kamionowski strzela dla Korony Ostrołęka:Fragment jednego z meczów Ostrołęckiej Ligi Siatkówki:Bramka Marcina Truszkowskiego dla Narwi Ostrołęka - 2004 rok:Fragmenty meczu Pekpol Ostrołęka - Delecta Bydgoszcz w Pucharze Polski:Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.