Te oprawy kibiców Narwi przeszły do historii (wideo)

Piłka nożna 02 sierpnia 2017 1 Komentarz

Oprawy meczów serwowane przez najbardziej zagorzałych kibiców są zawsze ozdobą spotkań piłkarskich. W Polsce wiele grup kibicowskich prezentuje na trybunach prawdziwe arcydzieła. W naszym regionie ciekawe oprawy mogliśmy - i mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mogli - obserwować na meczach Narwi Ostrołęka.

Na oprawę może składać się praktycznie wszystko: kartoniada, flagi na kijach, fany, sektorówki okazjonalne, śpiew kibiców, głośny doping czy pirotechnika. Każdy kibic jest jednym z elementów oprawy, jeśli wszyscy zgodnie będą współpracować, utworzą pożądany efekt. Oprawą można wyrazić zarówno miłość do swojego klubu, ale również delikatnie "wbić szpilkę" największym rywalom.

W naszym regionie w oprawach specjalizują się kibice ostrołęckiej Narwi. Przez wiele lat utworzyli oni wiele ciekawych dzieł, które zaobserwować możemy na poniższych filmach. Być może już w najbliższym sezonie doczekamy się kolejnych opraw - sezon 2017/18 w wykonaniu ostrołęckiej Narwi rusza już 26 sierpnia o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Partyzantów w Ostrołęce, Narew zmierzy się wtedy z GKS Andrzejewo. Z kolei w drugiej kolejce niebiesko czerwoni zagrają w derbach miasta z z Koroną II Ostrołęka.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
15:44, 02 sierpnia 2017

Paweł

Fajne czasy ,

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.