Narew wysoko pokonała Troszyn [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 23 lipca 2015 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała KS CK Troszyn 4:0 w meczu sparingowym, który odbył się 22 lipca na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy Witosa. Niebiesko-czerwoni, mimo osłabień kadrowych, zaprezentowali się z dobrej strony i zasłużenie pokonali lokalnego rywala.

Zespół Narwi w środowym sparingu wystąpił pod wodzą drugiego trenera Damiana Dąbrowskiego. Wyjściowy skład był mieszanką młodości z doświadczeniem w postaci Pawła Gawrycha, Mateusza Pełtaka, Daniela Wargulewskiego i Piotra Kubata. Takie połączenie dało Narwi nieznaczną przewagę w pierwszej części gry, udokumentowaną golem Rafała Ogonowskiego.

Ciekawiej było po przerwie. Krótko po wznowieniu gry Bartosz Siurnicki przejął piłkę przy biernej postawie defensywy gości i po indywidualnej akcji umieścił ją w siatce. Ten sam zawodnik podwyższył na 3:0, kończąc mecz z dorobkiem dwóch goli. Wynik meczu ustalił Przemysław Kisiel, oddając piękny strzał z dystansu. Warto dodać, że w drugiej połowie defensywa niebiesko-czerwonych spisywała się bez zarzutu, nie dopuszczając KS CK do sytuacji podbramkowych. Z tego powodu zadowolony był na pewno pomocnik Mateusz Pełtak, który przez drugą część gry musiał pełnić rolę bramkarza.

Kolejny sparing Narwi zaplanowano już na najbliższą sobotę. Rywalem naszej drużyny ma być ligowy rywal - Ostrovia Ostrów Mazowiecka.

Narew Ostrołęka – KS CK Troszyn 4:0 (1:0)

Narew Ostrołęka: Puka – Gawrych, Kopeć, Kubat, Podgajny – Knap, Pełtak, Wargulewski, Ziemak – Prz. Kruk, Ogonowski. W drugiej połowie zagrali: Siurnicki, Grabowski, Choroszewski, Chaberek, Kisiel, Pałaszewski i Laskowski.