Natalia Mierzejewska w młodzieżowej reprezentacji Polski!

Siatkówka 19 października 2015 Komentarzy

Zawodniczka OTPS Nike Ostrołęka Natalia Mierzejewska została powołana na zgrupowanie szkolenia centralnego Kampy 2015, które są pierwszą konsultacją kadry Polski dla dziewcząt z rocznika 2001. To już trzecia wychowanka ostrołęckiego klubu po Paulinie Bałdydze i Julii Serowieckiej objęta szkoleniem centralnym.Podstawowym celem Turnieju Nadziei Olipmijskich jest przegląd siatkarskiej młodzieży z całego kraju pod kątem szkolenia centralnego. Zawody obserwowane były przez trenerów młodzieżowych reprezentacji Polski. 26 zawodniczek otrzymało powołania na kampy, które w czasie uroczystej ceremonii zamknięcia turnieju wręczył dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Szczyrku i członek zarządu PZPS Grzegorz Wagner.

W rozegranym od środy do piątku turnieju triumfowało Pomorskie przed Śląskim i Dolnośląskim. Mazowieckie, z dwiema zawodniczkami Nike w składzie, zajęło szóste miejsce. Obok Natalii w kadrze Mazowsza występowała Klaudia Lendzioszek, która również prezentowała się bardzo dobrze mimo, że nie występowała w turnieju na swojej nominalnej pozycji, na której gra w klubie.

Wśród 26 powołanych zawodniczek najwięcej, bo aż osiem nominacji trafiło do woj. Pomorskiego. Na Mazowsze trafiły tylko dwa powołania. Z ostrołęcką zawodniczką na zgrupowanie do Spały pojedzie wychowanka Wrzosu Międzyborów Patrycja Obierek.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.