Nerwowo w Troszynie po końcowym gwizdku. Sędzia wyjął czerwoną kartkę [WIDEO]

Piłka nożna 28 maja 2022 5 Komentarzy

Po ostatnim gwizdku sędziego meczu KS CK Troszyn - Mławianka Mława doszło do ostrej przepychanki pomiędzy piłkarzami obu drużyn. Sędzia musiał wyciągnąć czerwoną kartkę już po zakończeniu spotkania.

Mecz Troszyna z Mławianką Mława miał dramatyczny przebieg. Do 83. minuty to Troszyn prowadził 2:0, ale w 89. minucie było już 2:2. Goście liczyli na zdobycie chociaż punktu, lecz w doliczonym czasie gry Kamil Majkowski dał Troszynowi zwycięstwo. Gospodarze pokonali Mławiankę, której szanse na zajęcie pierwszego miejsca mocno zmalały.

Po końcowym gwizdku było nerwowo

Na nagraniu z transmisji meczu widać, jak po zakończeniu spotkania piłkarze KS CK Troszyn cieszą się z wygranej. Nie widać, jak zaczęła się szarpanina, ale w pewnym momencie kamera pokazuje już przepychanki pomiędzy zawodnikami obu drużyn.

W końcu, gdy sytuacja trochę się uspokoiła, do akcji wkroczył sędzia, wyjmując czerwoną kartkę. Pokazanie kartonika już po meczu nie zdarza się często, ale tu sytuacja wymagała stanowczej reakcji. Całą sytuację można zobaczyć na nagraniu serwisu "Polskie Ligi".