Nie ma mocnych na wieloboistów UKS Atleta Ostrołęka [ZDJĘCIA]

Inne 05 października 2022 0 Komentarzy

W trzecim rzucie mazowieckiego wieloboju zawodnicy Atlety Ostrołęka zdobyli dwa złota, srebro i brąz na czworo startujących. Trzeba zaznaczyć, że byli najlepszymi technikami w konkurencji podrzut techniczny.

W kategorii wiekowej do lat 10 zwyciężyła bardzo ambitna Pola Larenta, uczennica SP 4 Ostrołęka. W grupie wiekowej do 13 lat Maja Zera z SP Obierwia wywalczyła najniższy stopień podium.

Natomiast Kacper Mróz (SP Chudek) i Wojciech Bakuła (SP Białobiel) są od kilku lat niepokonani w grupie wiekowej 11- 13 lat.

- Poza tym Kacper otrzymał maksymalną notę za bieg 4x10m i trójskok w dal obunóż. Wojtek najwyższą notę otrzymał w rzucie 2 kg piłką lekarską za siebie. Pola 100 punktów otrzymała za rzut piłką lekarską, a Maja za trójskok obunóż z miejsca notę 100% - relacjonuje trener Władysław Niedźwiecki.

1 października 2022 roku w Siedlcach nad poprawnością startu podopiecznych czuwali trenerzy: Zenon Grądzki i Władysław Niedźwiecki.