Niespodzianka dla kibiców Energi Ostrołęka

Siatkówka 29 września 2016 4 Komentarze

Siatkarze Energi Ostrołęka rozpoczęli sezon 2016/17 w II lidze od pewnej wygranej nad Lesanem Halinów. Zarząd klubu już przygotowuje się do pierwszego meczu przed własną publicznością. Na cały sezon dla kibiców przygotowana została pewna niespodzianka...

Siatkarze Energi Ostrołęka rozpoczęli sezon 2016/17 w II lidze od pewnej wygranej nad Lesanem Halinów. Zarząd klubu już przygotowuje się do pierwszego meczu przed własną publicznością. Na cały sezon dla kibiców przygotowana została pewna niespodzianka...

Dotyczy ona biletów na mecze. Otóż, po raz pierwszy od wielu lat, wstęp na wszystkie spotkania domowe Energi Ostrołęka będzie bezpłatny. Taki plan zarząd klubu z Ostrołęki miał już przed rozpoczęciem sezonu, a oficjalnie przed pierwszym meczem u siebie potwierdził to nam prezes Stanisław Nowaczyk.

Energa Ostrołęka pierwsze spotkanie przed własną publicznością rozegra w niedzielę 2 października. Rywalem będzie AZS UWM Olsztyn. To ekipa złożona głównie ze studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, drużyna ma w swoim składzie kilku zawodników z pierwszoligową przeszłością, m.in. Michała Tomczaka, Jakuba Macyrę, a także przymierzanego przed tym sezonem do Energi Ostrołęka Macieja Petelczyca.

Zespołem z Olsztyna dowodzi niezwykle doświadczony szkoleniowiec Andrzej Grygołowicz. Jak zapowiedział trener olsztynian, jego ekipa chce w tym sezonie powalczyć o pierwszą "czwórkę" II ligi, podobny plan ma Energa Ostrołęka. Podopieczni Mateusza Mielnika w pierwszym ligowym meczu pewnie pokonali na wyjeździe Lesan Halinów 3:0. Jak będzie w meczu z AZS UWM? Przekonamy się już w niedzielę. Początek spotkania o godz. 17.00 w hali im. Gołasia przy ul. Traugutta.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
11:58, 29 września 2016

Super

Świetna decyzja! :) Mam nadzieję, że w tym roku będzie więcej kibiców niż ostatnio i wróci dobra atmosfera na trybunach. Do tego jednak potrzeba chociaż przyzwoitej gry naszej drużyny, ale jak na razie wydaje się iść to w dobrym kierunku.  


...
12:06, 29 września 2016

korrrrvb

super


...
14:44, 29 września 2016

Gość

Zobaczymy. To raczej będzie zależało od zaangażowania i wyników zawodników. Darmowe, to nie znaczy dobre opakowanie.
Przykład Korony, na mecz można za darmo już wiele sezonów a kibiców do 80.


...
20:31, 29 września 2016

Gość

Do gościa przyjdź i zobacz a nie pierdzielisz  farmazonySerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.