Nike Ostrołęka o wychowankach: Jesteśmy dumni!

Siatkówka 07 lutego 2024 2 Komentarze

Klub OTPS Nike Ostrołęka sprawdził, co słychać u siatkarek, które zaczynały odbijanie piłki właśnie w barwach Nike, a teraz grają na naprawdę wysokim poziomie. Trzeba przyznać, że jest się czym pochwalić.

Paulina Bałdyga, źródło: Zorro2212 - Praca własna, CC BY-SA 4.0

Klub sprawdził, co słychać u trzech wychowanek - Pauliny Bałdygi grającej w Tauron Lidze oraz Pauliny Niedźwieckiej i Moniki Karnickiej, grających w I lidze.

Rozgrywająca Paulina Bałdyga już trzeci sezon występuje w Tauron Lidze w barwach Pałacu Bydgoszcz. W tym sezonie wystąpiła w 16 meczach Pałacu, zdobywając dla swojej drużyny 18 punktów. Pałac zajmuje obecnie 11. miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, a Paulina w bogatej karierze może poszczycić się już ponad 200 meczami rozegranymi na wysokim poziomie.

Klub OTPS Nike wspomniał też o innej wychowance - grającej w I lidze przyjmującej Paulinie Niedźwieckiej. Reprezentuje ona BAS Białystok. W tym sezonie wystąpiła już w 18 meczach, zdobywając 177 punktów, w tym 11 zagrywką i 19 blokiem. Jej drużyna zajmuje wysokie 4. miejsce w tabeli.

W dziewiątej drużynie I ligi - Płomieniu Sosnowiec - gra Monika Karnicka, która także w Nike zaczynała swoją przygodę z siatkówką. W tym sezonie zagrała w 18 meczach, zdobyła 142 punktów, z czego 19 zagrywką i 43 blokiem.

"Gratulujemy naszym wychowankom. Klub OTPS Nike jest dumny z ich osiągnięć ,trzymamy kciuki oraz życzymy powodzenia w kolejnych meczach i fazie play-off" - czytamy w komunikacie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
18:14, 07 lutego 2024

Gość

A na jakiej pozycji gra Monika?  

ocena: -         zgłoś
...
18:15, 08 lutego 2024

OLaf

środkowa

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.