Nike z kolejnymi sukcesami. Powołania do kadry i turniej w Zambrowie

Siatkówka 05 października 2016 Komentarzy

OTPS Nike Ostrołęka odnosi kolejne sukcesy w młodzieżowej siatkówce dziewcząt. Tym razem do długiej listy dopisać możemy powołania do kadr województwa mazowieckiego oraz zwycięstwo w turnieju młodziczek w Zambrowie. Szansę na kolejne ligowe triumfy mają także kadetki.W ostatnim czasie odbyły się zgrupowania Kadry Mazowsza rocznika 2002 i 2003. Nie zabrakło na nich wychowanek Nike. Z rocznika 2002 powołania otrzymały Zuzanna Brewczyńska, Sandra Zuśka i Gabriela Lendzioszek, uczestniczyły one w turnieju w Rawie Mazowieckiej. Rocznik 2003 natomiast spotkał się na zgrupowaniu w Warszawie i uczestniczyły w nim Alicja Lendzioszek i Maria Murawska.

Dobre wieści nadeszły także z Zambrowa. Bardzo dobrze w swoim debiucie w grze szóstkami zaprezentowały się młodziczki młodsze pod wodzą trenera Dariusz Piersy. Pewnie wygrały trzy mecze bez straty seta triumfowały w turnieju piłki siatkowej młodziczek w Zambrowie, który odbył się 1 października. Wyniki: Nike Ostrołęka - Start Szepietowo 2:0 (25:10, 25:11), Nike Ostrołęka - Masuria Volley Giżycko 2:0 (25:12, 25:16), Nike Ostrołęka - Rekord Zambrów 2:0 (25:17, 25:6). Zespół zagrał w składzie: Alicja Lendzioszek (kapitan), Wiktoria Sawicka, Aleksandra Lipka, Aleksandra Nowak, Alicja Nikodemska, Ewa Zamojska, Oliwia Kuligowska, Karolina Stankiewicz, Wiktoria Żyłka, Julia Giers, Amelia Napiórkowska, Julia Kaczyńska.

Tymczasem, kadetki Nike już w najbliższych dniach rozegrają dwa ligowe spotkania. W piątek 7 października o godz. 17.30 zagrają one na wyjeździe z Esperanto Warszawa, a dwa dni później - w niedzielę - zmierzą się przed własną publicznością z Ateną Warszawa. Początek meczu o godz. 14.00 w sali ZSZ nr 1 przy ul. 11 listopada 20.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.