Pasjonujący bój kadetek Nike i MOS Wola [WIDEO, ZDJĘCIA]

Siatkówka 26 września 2016 Komentarzy

Sezon 2016/17 w I lidze mazowieckiej zainaugurowały kadetki Nike Ostrołęka pod wodzą trenera Tomasza Pakieły. W pierwszym spotkaniu ostrołęczanki stoczyły ciężki, ale i pasjonujący bój z silnym zespołem MOS Wola Warszawa. Były zwroty akcji i szczęśliwy koniec.Siatkarki Nike w pierwszym secie zagrały bardzo odważnie, co pozwoliło im na dość pewne wygranie seta - do 19. Drugi i trzeci set należał do ekipy z Warszawy, rywalki były już o krok od zdobycia trzech punktów, gdyż prowadziły także w czwartej partii. Ostrołęckie zawodniczki rozegrały jednak zabójczo skuteczną końcówkę czwartego seta, dzięki czemu obserwowaliśmy tie-break.

W piątym secie emocji nie zabrakło. Na zmianie stron 8:4 prowadziły siatkarki MOS Wola, ale późniejsze wydarzenia na boisku pokazują to jak bardzo przewrotna jest siatkówka młodzieżowa w wydaniu żeńskim. Z akcji na akcję gospodynie rozpędzały się, ostatecznie wygrywając 15:12 i w całym meczu 3:2. W hali ZSZ 1 zapanowała ogromna radość. Początek sezonu dla kadetek Nike był udany, czekamy więc na kolejne emocjonujące spotkania.

Nike Ostrołęka - MOS Wola Warszawa 3:2 (25:19, 21:25, 19:25, 25:21, 15:12)Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.