Nowy obrońca w barwach Korony

Piłka nożna 18 lipca 2015 5 Komentarzy

Obrońca Karol Górski jest kolejnym zawodnikiem, który w sezonie 2015/16 reprezentował będzie barwy Korony Ostrołęka. 22-latek występował ostatnio w KS Wąsewo, natomiast wcześniej był piłkarzem obu ostrołęckich klubów - Korony i Narwi.

Obrońca Karol Górski jest kolejnym zawodnikiem, który w sezonie 2015/16 reprezentował będzie barwy Korony Ostrołęka. 22-latek występował ostatnio w KS Wąsewo, natomiast wcześniej był piłkarzem obu ostrołęckich klubów - Korony i Narwi.

To dość duże zaskoczenie, gdyż dotychczas zawodnik ten przygotowywał się do sezonu z drużyną ostrołęckiej Narwi. Wystąpił w grze wewnętrznej niebiesko-czerwonych oraz w sparingu przeciwko KS Śniadowo. Ostatecznie jednak wychowanek Korony zdecydował się na powrót do macierzystego klubu, o czym poinformowali nas działacze tej drużyny. Jest to szósty zawodnik, który wzmacnia zespół prowadzony przez Michała Robaszkiewicza w nowym sezonie.

Przypomnijmy, że do Korony dołączyli już wcześniej Kamil Rupacz z Ostrovii Ostrów Mazowiecka, Arkadiusz Zięba z Rzekunianki Rzekuń, Rafał Ostrowski z Mazowsza Jednorożec, Mateusz Kaczyński z ŁKS Łomża (powrót z wypożyczenia) oraz Patryk Wysocki, który wznowił treningi po przerwie spowodowanej kontuzją.

Już dziś o godzinie 12.00 Korona Ostrołęka rozegra pierwszy sparing w ramach przygotowań do rozgrywek ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Rywalem niebiesko-żółtych będzie ich ligowy rywal - Tęcza Łyse. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie przy ul. Topolowej w Łysych.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
09:24, 18 lipca 2015

eo

To nie do konca prawdziwa informacja. Gorski trenuje tam goscinnie, tak jak z Narwia. To samo robil tez Rychlik. Zaden nie podpisal umowy. Robaszkiewicz robi szum przed negocjacjami z Narwia


...
10:13, 18 lipca 2015

Gość

Gdzie jak gdzie ale w klubie chyba wiedzą najlepiej. Korona montuje mocną pakę...


...
11:37, 18 lipca 2015

Byk

Być może kolejny wykorzystuje zamieszanie.chyba nie do końca wie w co mu ciepło..Wczoraj był pierwszy raz na treningu.Szum i tyle wszystko będzie wiadome w poniedziałek..


...
12:00, 18 lipca 2015

Gość

korona montuje mocna pake:)  zenada niech graja chlopaki i pompuja kase a awans bedzie taki jak w poprzednim sezonie


...
14:59, 18 lipca 2015

Gość

Był na treningach w Narwi w środku tygodnia i na sparingu.Wczoraj Korona miała gierkę to zagrał w niej tak jak tydzień temu.Jutro Narew gra sparing z Sypniewem o 12 na sztucznym to podobno ma być.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.