Nowy obrońca w barwach Korony

Piłka nożna 18 lipca 2015 Komentarzy

Obrońca Karol Górski jest kolejnym zawodnikiem, który w sezonie 2015/16 reprezentował będzie barwy Korony Ostrołęka. 22-latek występował ostatnio w KS Wąsewo, natomiast wcześniej był piłkarzem obu ostrołęckich klubów - Korony i Narwi.To dość duże zaskoczenie, gdyż dotychczas zawodnik ten przygotowywał się do sezonu z drużyną ostrołęckiej Narwi. Wystąpił w grze wewnętrznej niebiesko-czerwonych oraz w sparingu przeciwko KS Śniadowo. Ostatecznie jednak wychowanek Korony zdecydował się na powrót do macierzystego klubu, o czym poinformowali nas działacze tej drużyny. Jest to szósty zawodnik, który wzmacnia zespół prowadzony przez Michała Robaszkiewicza w nowym sezonie.

Przypomnijmy, że do Korony dołączyli już wcześniej Kamil Rupacz z Ostrovii Ostrów Mazowiecka, Arkadiusz Zięba z Rzekunianki Rzekuń, Rafał Ostrowski z Mazowsza Jednorożec, Mateusz Kaczyński z ŁKS Łomża (powrót z wypożyczenia) oraz Patryk Wysocki, który wznowił treningi po przerwie spowodowanej kontuzją.

Już dziś o godzinie 12.00 Korona Ostrołęka rozegra pierwszy sparing w ramach przygotowań do rozgrywek ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Rywalem niebiesko-żółtych będzie ich ligowy rywal - Tęcza Łyse. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie przy ul. Topolowej w Łysych.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.