OKLA 64. w Polsce

Lekkoatletyka 16 marca 2011 Komentarzy

Ministerstwo Sportu opublikowało na swoich stronach internetowych oficjalną klasyfikację we Współzawodnictwie Dzieci i Młodzieży za rok 2010. Jak już podawaliśmy zdobyliśmy 74,13 pkt...

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki

Ministerstwo Sportu opublikowało na swoich stronach internetowych oficjalną klasyfikację we Współzawodnictwie Dzieci i Młodzieży za rok 2010. Jak już podawaliśmy zdobyliśmy 74,13 pkt., co dało nam 479 miejsce pośród 3074 sklasyfikowanych klubów we wszystkich dyscyplinach sportu. Dziś uzupełniamy ta informacje o klasyfikację w samej lekkiej atletyce.

Otóż zajęliśmy w LA 64 miejsce na 319 klubów oraz w biegach przełajowych 120 miejsce na 242 kluby (Ministerstwo klasyfikuje osobno lekkoatletykę i biegi przełajowe) .

Ponadto Polski Związek Lekkiej Atletyki umieścił nasz klub w klasyfikacji na Klubowego Mistrza Polski (wszystkie kategorie wiekowe) na 81 miejscu wśród 337 klubów z całej Polski - poinformował na swojej stronie Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki.

Źródło: laostroleka.pl