Okręgówka wystartowała! Emocjonująca pierwsza kolejka [WYNIKI, TABELA, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 12 sierpnia 2024 0 Komentarzy

Za nami pierwsza kolejka ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Jak poszło lokalnym ekipom? Szczęście było zmienne - zwycięstwo ULKS Ołdaki, remis Rzekunianki i porażka Kurpika Kadzidło.

Korona Szydłowo - ULKS Ołdaki 1:2

ULKS Ołdaki stracił bramkę już w 8. minucie meczu (gol Głowackiego), ale szybko się otrząsnął, wyrównując stan na 1:1 po bramce Damiana Szabłowskiego. W drugiej połowie udało się przechylić szalę zwycięstwa na korzyść zespołu z gminy Rzekuń - bramkę na 2:1 zdobył Jakub Chaberek.

Rzekunianka Rzekuń - Konopianka Konopki 2:2

Remis zanotowała za to Rzekunianka Rzekuń. Przed własną publicznością zremisowała ona z Konopianką Konopki 2:2 - bramki zdobyli Rogoziński i Abramczyk - ten ostatni w doliczonym czasie gry z rzutu karnego. Dla Konopianki trafili 18-letni Kolumbijczyk Horta oraz Pietruś.

Kurpik Kadzidło - MKS Ciechanów 3:4

Jak już informowaliśmy, zwycięstwo z rąk wypuściła ekipa Kurpika Kadzidło, która prowadziła z Ciechanowem 3:0 jeszcze 18 minut przed końcem spotkania, ale zawodnik gości Pocieżnicki strzelił... cztery gole i dał wygraną MKS-owi. Taki jest sport!