Olimp nie sprostał Czarnym Radom (zdjęcia)

Siatkówka 17 listopada 2017 9 Komentarzy

Siatkarze UKS Olimp zakończyli passę zwycięstw z rzędu na dwóch. Do Ostrołęki przyjechała niezwykle silna ekipa Czarnych Radom i wywiozła z naszego miasta pełną pulę, choć trzeba przyznać, że gospodarze postawili radomianom trudne warunki.

Czarni to niezwykle silny i wysoki zespół, który co roku walczy o najwyższe cele nie tylko na Mazowszu, ale i w Polsce. Jednym z zawodników Czarnych jest ostrołęczanin Krzysztof Kowalski - wychowanek Olimpu przed sezonem zasilił klub z Radomia i jak było widać: ciągle się rozwija, będąc podstawowym zawodnikiem kadetów Czarnych.

Olimp w tym sezonie grał w kratkę, lecz gdy trenerowi Norbertowi Majkowskiemu udało się zebrać w końcu optymalny skład, przerwana została zła passa i ostrołęccy kadeci odnieśli dwa zwycięstwa z rzędu. W starciu z Czarnymi nie dane nam było jednak przedłużyć dobrej passy. Mimo wyrównanej gry, w końcówkach pierwszego i drugiego seta przyjezdni włączali 'drugi bieg' i odjeżdżali gospodarzom, w trzecim secie było jeszcze bliżej sprawienia niespodzianki, lecz po grze na przewagi lepsi okazali się radomianie.

Po dziewięciu meczach kadeci UKS Olimp mają na koncie dwa zwycięstwa i siedem porażek, a także jeszcze wiele meczów przed sobą. Forma jest wyższa niż na początku sezonu, więc w kwestii pozostania w I lidze mazowieckiej możemy być na razie optymistami. Olimp zajmuje teraz szóste miejsce w ośmiozespołowej lidze.

UKS Olimp Ostrołęka - Czarni Radom 0:3 (20:25, 21:25, 27:29)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
14:30, 17 listopada 2017

Xm

Tragedia ten Olimp!

ocena: -         zgłoś
...
14:35, 17 listopada 2017

Gość

a ja obejrzałem mecz i fajnie wypadli tylko te koncówki.. czarni warunki fizyczne dużo lepsze

ocena: -         zgłoś
...
17:31, 17 listopada 2017

Gość

Malinowski z Olimpu i ten ostrołęczanin z Radomia powinni od następnego sezobu być szerokiej 14 osobowej kadrze Netu, ewentualnie będzie w końcu drużyna juniorów bo szkoda by chłopaki kończyli granie. Wychowankowie Olimpu pokazują że można grać dobrze w 2 lidze tzwn Kubeł, Stojke i Zdrojewski.

ocena: -         zgłoś
...
17:34, 17 listopada 2017

Gość

Popieram gościa, powinno się obu zatrzymać. Rozegranie Zdrojak-Malina i na przyjęcie Kowalski. Trzeba doprowadzić do tego żeby w Necie grali sami ostrołęczanie, nawet kosztem awansu. Dość przepłacania za grajków, jedynie trener Mateusz trzyma poziom

ocena: -         zgłoś
...
20:56, 17 listopada 2017

Do gościa

Chyba Cb coś boli chodzi o to by Malinowski i ten drugi byli w szerokiej kadrze a nie opierać ich gra. Malinowski jako 3 sypacz w tym nauka na treningach a ten z Radomia jako 4, 5 przyjmujący.
Gdybyś miał samych ostrołęczanów to byś miał max góra 7 miejsce w 2 lidze.  

ocena: -         zgłoś
...
21:04, 17 listopada 2017

Gość drugi raz

Jeżeli nie uda się w tym roku z tak mocną paką awansować do I ligi to powinno się powiedzieć wprost że ta liga nie jest dla nas i postawić w 100% na ostrołęczan kosztem ligowej czołówki. Nie ma co walić głową w mur a myśleć trzeba było jak się było w  1 lidze bo nie od dziś wiadomo że łatwiej z niej spaść a trudniej do niej znów awansować

ocena: -         zgłoś
...
21:25, 17 listopada 2017

Do gościa

Chyba Cb coś boli, chodzi o to by Malinowski i ten drugi byli w szerokiej kadrze a nie opierać ich gra. Malinowski jako 3 sypacz w tym nauka na treningach a ten z Radomia jako 4, 5 przyjmujący.
Gdybyś miał samych ostrołęczanów to byś miał max góra 7 miejsce w 2 lidze, a przepłaconych grajków miałeś w 1 lidze . Net Ostrołęka czy komuś się to podoba czy nie zawsze będzie klubem w którym siatkarze grają zawodowo a drużyny nie będzie całej z Ostrołęki.
Chcesz mieć taką drużynę to załóż klub i zacznij od podstaw.

ocena: -         zgłoś
...
22:30, 17 listopada 2017

Gość trzeci raz

A kim Ty jesteś żeby decydować jak będzie? Wystarczy że miasto obetnie kasę a tak może być w 2018 lub 19 jak teraz nie będzie awansu i już się koncepcja zmieni.

ocena: -         zgłoś
...
00:33, 18 listopada 2017

Gość

Miasto nie postawiło żadnego warunku klubowi, takimi wypowiedźiami sam robisz syf.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.