Ostrołęccy urzędnicy w PZLA w sprawie stadionu

Lekkoatletyka 15 listopada 2017 2 Komentarze

Przedstawiciele ratusza wracają do pomysłu dostosowania ostrołęckiego stadionu do potrzeb lekkoatletów. Po wizycie Tomasza Majewskiego w Ostrołęce sprawy nabrały tempa, co zaowocowało wizytą lokalnych samorządowców w Warszawie.

W ubiegłym tygodniu w odbyło się spotkanie się z prezesami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki – Tomaszem Majewskim i Zbigniewem Polakowskim. Ze strony ostrołęckiego ratusza w spotkaniu wzięli udział wiceprezydent Grzegorz Płocha, dyrektor Wydziału Promocji Miasta, Kultury i Sportu Maria Rochowicz, dyrektor Wydziału Inwestycji Radosław Parzych oraz dyrektor MZOS-TiIT Robert Juchniewicz.

Rozmowy dotyczyły analizy projektu stadionu lekkoatletycznego przygotowanego kilka lat temu przez Miasto Ostrołęka. Przedstawiciele Urzędu Miasta Ostrołęki otrzymali szereg cennych wskazówek merytorycznych oraz zapewnienie o pomocy w finansowaniu budowy obiektu. Spotkanie odbyło się w siedzibie głównej PZLA w Warszawie.

Tomasz Majewski odwiedził Ostrołękę we wrześniu br. Wziął wtedy udział mityngu młodzików, rozmawiał także z ostrołęckimi samorządowcami o potrzebie remontu stadionu, ze szczególnym wskazaniem wymiany żużlowej bieżni na tartan. Jak widać, sprawa jest rozwojowa.

fot. UM Ostrołęka

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
08:10, 15 listopada 2017

Gość

Nasz stadion to skamielina, która nie z mieniła się niemal w ogóle przez jakieś 30 lat (nie liczę dodania boiska ze sztuczną trawą). Zróbcie coś wreszcie!

ocena: -         zgłoś
...
18:13, 17 listopada 2017

no

Nasz stadion to ruina. ;-( Aż wstyd go mieć. Nawet Łomża ma lepszy. Niech się obudzą. I niech zrobią porządek.  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.