Oliwia Waszkiewicz ze srebrem Pucharu Polski

Sporty walki 10 października 2017 0 Komentarzy

Reprezentantka Victorii Ostrołęka Oliwia Waszkiewicz zdobyła srebrny medal Pucharu Polski juniorek w boksie. Podopieczna Daniela Zaręby i Pawła Czartoryskiego w Grudziądzu stoczyła dwie dobre walki.

Puchar Polski juniorek w boksie odbył się w dniach 5-8 października w Grudziądzu. Oliwia Waszkiewicz wystąpiła w kategorii wagowej do 81 kilogramów. W walce półfinałowej Oliwia zdecydowanie pokonała na punkty reprezentantkę BKS Skorpion Szczecin Aleksandrę Jońcę. W walce finałowej po dobrej i wyrównanej walce uległa aktualnej mistrzyni Polski juniorek Weronice Flaszak z WKB Start Włocławek.

Oliwia Waszkiewicz to utalentowana zawodniczka Victorii Ostrołęka. W 2016 roku, jeszcze pod wodzą trenera Bogusława Mierzejewskiego, została mistrzynią Polski kadetek, zajęła 5. miejsce na Mistrzostwach Europy w swojej kategorii wiekowej, zdobyła także srebro Otwartych Mistrzostw Śląska. Wielokrotnie była powoływana do reprezentacji Polski. Jak widać, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa - czekamy na kolejne dobre wieści z jej pięściarskich wojaży.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.