Oni nie zagrają w drużynie Energi Ostrołęka

Siatkówka 04 sierpnia 2016 6 Komentarzy

Siatkarze Energi Ostrołęka już w najbliższy poniedziałek rozpoczną przygotowania do nowego sezonu II ligi. Podopieczni Mateusza Mielnika będą pracować na własnych obiektach. Drużyna nie ma jeszcze ostatecznego kształtu - trwają prace nad budową zespołu. Większości siatkarzy z ubiegłego sezonu nie zobaczymy już jednak w Ostrołęce.

Siatkarze Energi Ostrołęka już w najbliższy poniedziałek rozpoczną przygotowania do nowego sezonu II ligi. Podopieczni Mateusza Mielnika będą pracować na własnych obiektach. Drużyna nie ma jeszcze ostatecznego kształtu - trwają prace nad budową zespołu. Większości siatkarzy z ubiegłego sezonu nie zobaczymy już jednak w Ostrołęce.

Z Ostrołęki odchodzą obaj rozgrywający. Jakub Nowosielski, który w naszym mieście spędził dwa sezony (2012/13 oraz 2015/16) przenosi się do AGH Kraków. Jego konkurent z ubiegłego sezonu - Michał Tomczak - został zakontraktowany w Indykpolu AZS Olsztyn, gdzie jednak będzie miał dużą konkurencję. O miejsce w składzie rywalizował bowiem będzie z Pawłem Woickim i Łukaszem Makowskim. Ostrołęcki klub właśnie z Olsztyna pozyskał kolejnego rozgrywającego - w przyszłym sezonie za rozegranie w ekipie Energi będzie odpowiadał Michał Głowacki, o czym informowaliśmy jako pierwsi.

Libero Krzysztof Kołodziej w ubiegłym sezonie zmagał się z problemami zdrowotnymi. Kontuzje nie pozwoliły mu na zaprezentowanie szerokiego wachlarza umiejętności, lecz dostanie on kolejną szansę w I lidze. Tym razem będzie grał w Norwidzie Częstochowa pod wodzą trenera Radosława Panasa. Jego następcą w Ostrołęce będzie Jakub Nurczyński - były libero Campera Wyszków, Huraganu Wołomin i Delecty Bydgoszcz.

Pozycja atakującego w ostrołęckim klubie zmieni się jedynie w połowie. Grę w naszym mieście kontynuował będzie Patryk Szwaradzki. Powinien być on pewnym punktem ostrołęckiej drużyny, która w nadchodzącym sezonie ma walczyć o awans do I ligi. Jego konkurentem nie będzie natomiast Rafał Faryna, przeniósł się on do beniaminka zaplecza Plus Ligi SKS Hajnówka. Dominik Zalewski powinien stanowić o sile drużyny na pozycji przyjmującego. Nie wiadomo jednak kto razem z nim będzie współtworzył tę część zespołu. Piotr Cichocki w wakacje przeszedł operację kolana i nie wiadomo kiedy będzie zdolny do gry (i w jakim klubie), Daniel Ostrowski także nie podpisał jeszcze nowej umowy. Z Ostrołęki na pewno odchodzi Ernest Plizga, który przeniósł się do Victorii Wałbrzych.

Ze środkowych wiadomo o dalszych losach Daniela Szaniawskiego, w przyszłym sezonie zagra on w Ślepsku Suwałki i Łukasza Zimonia przenoszącego się do Astry Nowa Sól. Klubu wciąż szuka Rafał Obermeler. Jaki będzie ostateczny skład naszej drużyny na przyszły sezon? Przeczytasz o tym w najbliższych dniach w serwisie sportowym eOstroleka.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
18:59, 04 sierpnia 2016

Gość

Bałaganu ciąg dalszy. jak można mieć jakiekolwiek dobre wyniki, jak taki bajzel
w tym klubie panuje.
dajcie sobie spokój z taka organizacją!


...
19:24, 04 sierpnia 2016

grzesiek

Popieram przedmówcę. To skandal że na dwa dni przed rozpoczęciem treningów niewiadomo kto będzie grał w tym klubie....


...
20:12, 04 sierpnia 2016

Kibic

Lukasz Zimon zagra w astrze nowa sol


...
21:25, 04 sierpnia 2016

ultras

Heh zarząd klubu niech się nie dziwi że jest taka atmosfera wokół druzyny a na mecze nikt nie przychodzi skoro cały okres między sezonami to jest partyzantka a w poniedzialek start treningów i wciąż nie wiadomo kto w tym klubie zagra!!! a może media lub zarząd wie tylko nie chcą powiedzieć? macie gdzieś kibiców???? ciekawe po ile bilety będą w tym roku chyba na 2 lige to za darmo może sie ktoś wypowie


...
21:28, 04 sierpnia 2016

ultras

poza tym dotychczasowe transfery to śmiech na sali szzególnie na rozegraniu zawodnik ktry omal co nie spadł z 2 ligi z Olsztynem a my mamy o awans walczyć??


...
07:49, 05 sierpnia 2016

niedobry

Powinni zostać wszyscy i walczyć o 1 ligę a nie łby pospuszczać i uciekać z OSTROŁĘKI. Tak to każdy potrafiSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.