Oni wspierają sport! OKLA Ostrołęka ze sponsorem tytularnym

Lekkoatletyka 30 kwietnia 2021 3 Komentarze

Firma Elektro-Energetyka z Ostrołęki została sponsorem tytularnym Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Współpraca została oficjalnie potwierdzona podpisaniem umowy.

Firma Elektro-Energetyka z Ostrołęki została sponsorem tytularnym Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Współpraca została oficjalnie potwierdzona podpisaniem umowy.

Inwestycja w sport

W ostatnim czasie przywołaliśmy przykład z przeszłości dotyczącej jednej z lokalnych firm, która zainwestowała w ostrołęcki sport (konkretnie - w drużynę siatkarzy) i była to trafiona inwestycja, bo wkrótce o firmie mówiło się sporo nie tylko na Kurpiach, ale i w innych regionach kraju.

Skoro przedsiębiorstwo z branży mięsnej mogło kojarzyć się z siatkówką, to zastanawiało nas, dlaczego lokalnym klubom tak ciężko o pozyskanie dużych sponsorów, którzy chcieliby nie tylko czerpać satysfakcję z sukcesów sportowców, ale równiez budować swoją markę w oparciu o wspieranie klubów.

Odpowiedź przyszła szybciej, niż się spodziewaliśmy.

OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka

Firma Elektro-Energetyka z Ostrołęki została sponsorem tytularnym Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. W tygodniu ogłoszone zostało porozumienie dotyczące współpracy pomiędzy klubem a firmą. Dzięki wsparciu przedsiębiorstwa z branży OZE, lekkoatleci OKLA będą mogli lepiej przygotować się do imprez w nadchodzącym sezonie letnim.

- Jesteśmy dumni z tego, że możemy dołożyć swoją małą cegiełkę w budowaniu tego projektu i rozwoju wielu młodych sportowców z Ostrołęki i okolic - czytamy na stronie internetowej firmy. Znajdujemy tam też informację, że firma wspiera też szczypiornistów Vive Kielce. I przy okazji daje dobry przykład innym, pokazując, że biznes może wiązać się z aktywnym wspieraniem sportu.

Umowę pomiędzy OKLA a Elektro-Energetyką podpisali prezes klubu Konrad Szuster i właściciel firmy Michał Stepnowski. Pozostaje życzyć owocnej współpracy!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
21:41, 30 kwietnia 2021

Adam

Pięknie OKLA!
dziękujemy trenerom  za zaangażowanie i
i wielkie brawa dla wspierających ludzi.
Pracujemy dla naszych dzieci.
Tak trzymać.  

ocena: -         zgłoś
...
23:35, 30 kwietnia 2021

POZDRAWIAM WALDEK

Pięknie! Powodzenia!!! i wiecej takich firm co wspierają sport

ocena: -         zgłoś
...
12:40, 01 maja 2021

olgierd

teraz czekamy na stadion

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.