zdjecie 2298
zdjecie 2298

OOM 2017: Pierwszy dzień rywalizacji. Zmienne szczęście Mazowsza (zdjęcia)

Piłka ręczna 18 lipca 2017 2 Komentarze

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce ręcznej chłopców została rozpoczęta. Finałowe zmagania OOM 2017 odbywają się w Ostrołęce, gdzie dziś nie tylko rozegrano pierwsze mecze grupowe, ale także dokonano uroczystego otwarcia turnieju.

Reprezentacja Mazowsza we wtorek rozegrała dwa spotkania. Podopieczni Jacka Wardy i Arkadiusza Chełmińskiego turniej rozpoczęli od wygranej 21:17 z województwem podlaskim. Wieczorem spotkali się ze Śląskiem, a ten zespół postawił niezwykle trudne warunki. Momentami brutalny mecz skończył się wygraną gości z południa kraju 21:12. Wymiar kary chyba za duży jak na przebieg tego meczu, ale Mazowszanie byli w tym spotkaniu niezwykle nieskuteczni i niedokładni, bo oprócz niewykorzystanych szans bramkowych często gubili także piłkę.

Uroczyste otwarcie turnieju nastąpiło o godzinie 15.00. Uczestniczyli w nim m.in. prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski, wiceprezydent miasta Grzegorz Płocha, przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski i wiceprezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce Zygfryd Kuchta. Rywalizacja w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży potrwa do niedzieli 23 lipca, wtedy to zostanie rozegrany finał. Jutro kolejny dzień zmagań grupowych.

Zapraszamy do galerii zdjęć z otwarcia turnieju oraz meczu Mazowsze - Śląsk. Więcej o Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce ręcznej chłopców już jutro w naszym serwisie sportowym.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
22:10, 18 lipca 2017

juras

😒😙


...
22:11, 18 lipca 2017

woj.ślaskie

😂Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.