Ostatni start Victorii w tym roku. Boksowali na Grandzie

Sporty walki 27 grudnia 2022 0 Komentarzy

Ostatni start w tym roku mają za sobą pięściarze Victorii Ostrołęka. W Warszawie boksowali podczas słynnej już "Grandy na Pięści". 

fot. Victoria Ostrołęka

Oskar Łapiński kat. 60 kg młodzik – debiutując w ringu stoczył trzy rudny z bardziej doświadczonym i starszym przeciwnikiem Oskarem Depczykiem.

- W tym pojedynku to rywal okazał się lepszy ale wnioski zostaną wyciągnięte a kolejne starty i walki na pewno przyniosą oczekiwane efekty. Oskar ma zaledwie trzynaście lat i jeszcze wiele startów przed sobą - informuje Victoria.

Norbert Grabowski kat. 67 kg junior – zmierzył się z bardzo silnym i wymagającym przeciwnikiem Viktorem Zoegą z klubu Bogatyr Boxing Rejkiawik. Rywal na ten pojedynek przyleciał aż z Islandii. Sędzia ringowy, widząc dużą przewagę przeciwnika, przerwał pojedynek w pierwszej rundzie.

Adam Hymkowski kat. 67 junior pokonał na punkty Kacpra Leżanskiego z klubu Underground Biała Podlaska.

- Po trzech rundach sędziowie nie mieli wątpliwości i wskazali wygraną naszego zawodnika. To już druga wygrana z rzędu Adama z każdą kolejną walką widać duży postęp i rozwój co cieszy i daje nadzieje na kolejne sukcesy już w przyszłym roku - wskazują trenerzy. 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.