zdjecie 2262

Ostatnie trzy dni akcji #WspieramNola. Brakuje 14 tysięcy

Inne 26 września 2016 Komentarzy

Jeszcze tylko trzy dni pozostały do zakończenia akcji crowdfundingowej #WspieramNola. Jej celem jest uzbieranie funduszy na start znanego ostrołęckiego kulturysty Waldemara Nola na Mistrzostwach Świata Weteranów na Dominikanie.

Jeszcze tylko trzy dni pozostały do zakończenia akcji crowdfundingowej #WspieramNola. Jej celem jest uzbieranie funduszy na start znanego ostrołęckiego kulturysty Waldemara Nola na Mistrzostwach Świata Weteranów na Dominikanie.

Przygotowania, start na mistrzostwach oraz sam pobyt na Dominikanie to sprawa niezwykle kosztowna. Sztab Waldemara Nola zdecydował się więc na przeprowadzenia społecznej zbiórki pieniędzy na ten cel. Początkowo akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem, ale po pewnym czasie liczba zebranych pieniędzy stanęła w miejscu. Obecnie jest to 6 tysięcy złotych. Brakuje jeszcze 14 tysięcy. Czy kibice i sympatycy ostrołęckiego kulturysty zmobilizują się w ostatnich dniach trwania akcji, umożliwiając tym samym start Nola na MŚ? Przekonamy się już wkrótce.

Waldemar Nol to już teraz żywa legenda polskiej kulturystyki. Zdobył tytuł mistrza świata (2004) i dwukrotnie mistrza Europy w kategorii masters (2005 i 2007). Oprócz tego, Nol był dziewięciokrotnym medalistą mistrzostw Polski, w tym trzykrotnym mistrzem w kategorii ciężkiej. Mimo ponad pięćdziesięciu lat prowadzenia intensywnych treningów, ostrołęczanin nie myśli jeszcze o zakończeniu kariery i marzy o kolejnych sukcesach. Jednym z nich jest medal Mistrzostw Świata w 2016 roku.

Akcja zakończy się powodzeniem jeżeli do 28 września do godziny 22.00 zebrana zostanie kwota 20 tysięcy złotych. Szansa na powodzenie projektu zdecydowanie jest, gdyż do piątkowego popołudnia zebrano już ponad 3,5 tysiąca, a do zakończenia zbiórki zostało jeszcze 26 dni. Każdy kto wesprze Waldemara Nola dowolną kwotą, będzie mógł liczyć na rewanż ze strony mistrza. W zależności od wpłaconej kwoty, będzie to podziękowanie imienne na stronach Nola na portalach społecznościowych, opaski silikonowe z logo akcji, autografy, kubki, wyjście na kawę lub wspólny trening.

Możliwości jest naprawdę wiele - całą akcję "Wspieram Nola" i jej szczegóły znajdziecie w serwisie polakpotrafi.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.