zdjecie 2298
zdjecie 2298

Ostrołęccy oldboje zagrali w Mławie

Inne 05 lutego 2017 1 Komentarz

Oldboje z Ostrołęki wzięli udział w silnie obsadzonym turnieju o Puchar Starosty Mławskiego. Piłkarze, którzy zagrali pod nazwą "Team Ostrołęka" przywieźli z Mławy wiele dobrych wspomnień i zakończyli turniej na siódmym miejscu.

Ostrołęcki zespół na turnieju w Mławie tworzyli Marcin Manowski, Marcin Buchalski, Mirosław Stworzyjan, Grzegorz Milewski, Tomasz Stolarczyk, Łukasz Pokora i Dariusz Gumkowski. W fazie grupowej Team Ostrołęka trafił na Śląsk Wrocław, MKS Przasnysz i Oldboys Żuromin.

W pierwszym meczu grupowym Ostrołęka zremisowała ze Śląskiem Wrocław 1:1. Co ciekawe, w barwach wrocławskiej drużyny nie brakowało zawodników znanych z boisk ekstraklasy, m.in. był to Tomasz Moskal, który swego czasu strzelał sporo bramek dla Polonii Warszawa, Górnika Polkowice czy Śląska Wrocław w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wróćmy jednak do wyników ostrołęczan - w kolejnym meczu ulegli oni MKS Przasnysz 0:1, a w ostatnim spotkaniu grupowym zostali pokonani 5:0 przez Oldboys Żuromin.

Oldbojom z naszego miasta przyszło grać o miejsce siódme, a tam stoczyli wyrównany bój z Włókniarzem Konstantynów Łódzki, zakończony ostatecznie wygraną 4:3. Team Ostrołęka zakończył zawody na siódmym miejscu, a puchar został u gospodarzy, gdyż zwyciężyła ekipa Oldboy Mława po finałowej wygranej z Lechem Rypin. Turniej w mławskiej hali sportowej odbył się w sobotę 28 stycznia.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:59, 05 lutego 2017

Aaa

Oldboje ostroleki? A gdzie oni grali ? Hi
Może w Elbie ?Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.