Ostrołęczanin w ekipie mistrza Polski

Piłka nożna 23 lipca 2018 1 Komentarz

Jagiellonia Białystok została mistrzem Polski U17, wygrywając Centralną Ligę Juniorów. W mistrzowskiej drużynie znalazło się także miejsce dla piłkarza pochodzącego z Ostrołęki.Drużyna Jagiellonii Białystok okazała się zdecydowanie najlepszą drużyną w Polsce w kategorii wiekowej U17. Swój udział w tym sukcesie miał też Damian Słowik, choć w decydujących meczach nie mógł wystąpić z powodu kontuzji. Wychowanek Korony Ostrołęka ma czego żałować, bo Jaga w meczach półfinałowych i finałowych grała kapitalny futbol.

W półfinałowym dwumeczu białostocki zespół zmierzył się ze Śląskiem Wrocław. Na wyjeździe ekipa Jagiellonii wygrała 3:0, w meczu domowym skończyło się wynikiem 6:2. Z kolei finałowe starcie w Pruszkowie z ekipą Pogoni Szczecin drużyna Jagi wygrała aż 4:0, potwierdzając dominację w kraju w tej kategorii wiekowej.

Tym bardziej możemy być zadowoleni z tego, że członkiem mistrzowskiej ekipy jest też ostrołęczanin. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcie ilustracyjne pokazuje odbiór mistrzowskiej koszulki przez Damiana Słowika. Fotkę nadesłał dumny tata Tomasz.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
18:20, 23 lipca 2018

Kim

Ulala. Wychowanek ostrołęckiej KORONY I TRENERA MICHAŁA ROBASZKIEWICZA obrał dobry kierunek w rozwoju swojej kariery. Brawo. I pamiętajcie nigdy za dzieciaka do Legii.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.