zdjecie 7612

Sparingowy raport z Ostrołęki i okolic

Piłka nożna 21 lipca 2018 1 Komentarz

Drużyny z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przygotowują się do sezonu 2018/19. Jednym z elementów przygotowań są sparingi. Jak wypadają nasze ekipy w meczach testowych?

Drużyny z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przygotowują się do sezonu 2018/19. Jednym z elementów przygotowań są sparingi. Jak wypadają nasze ekipy w meczach testowych?

Korona Ostrołęka zagrała już dwa sparingi. Ostrołęczanie ulegli 1:6 Ruchowi Wysokie Mazowieckie (bramka: Augustyniak), a także 0:1 ŁKS Łomża.

Piłkarze Narwi Ostrołęka też mają za sobą dwa mecze - z KS CK Troszyn skończyło się porażką 3:4 (bramki: Pędzich 2, Kobrzyński), a Orzycem Chorzele wygraną 6:1 (bramki: Sobotka 2, Jóźwiak, Dąbrowski, Dziczek, Krawul).

Trzy sparingi za sobą ma już KS CK Troszyn. Zespół z powiatu ostrołęckiego pokonał najpierw Narew Ostrołęka 4:3 (gole: Bałas, Bałazy, Gutowski, Dzwonkowski), później ulegli KS Śniadowo 1:2 (gol: Bałas), a w czwartek pokonali Ostrovię Ostrów Mazowiecka 4:1 (gole: Śnietka, Wargulewski, Dzwonkowski, Kuliś).

Drużyny Rzekunianki Rzekuń (A Klasa) i ULKS Ołdaki (B Klasa) zmierzyły się ze sobą w meczu sparingowym. Wygrała Rzekunianka 2:1 po golach Siurnckiego i Kowalczyka, gola dla ULKS strzelił Brzostek.

Świt Baranowo w test-meczu uległ Makowiance Maków Mazowiecki 2:6 - bramki strzelili Dobrzyński i Zygmunt.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
21:39, 21 lipca 2018

kibic

narew- orz 8-0Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.