zdjecie 7612

Paweł Białczak w rozmowie z Markiem Tabaką (wideo)

Inne 25 lutego 2018 0 Komentarzy

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Markiem Tabaką - człowiekiem, który dla sportu w regionie zrobił bardzo dużo. Rozmowę przeprowadził Paweł Białczak.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Markiem Tabaką - człowiekiem, który dla sportu w regionie zrobił bardzo dużo. Rozmowę przeprowadził Paweł Białczak.

- Zapraszam do nowej serii wywiadów z cyklu "Ludzie z pasją". Ponad dwa tygodnie temu wyszedł pierwszy film z tej edycji, choć w zamyślę miał być to jednorazowy wywiad. Nie mniej jednak miał on tak pozytywny wydźwięk, że postanowiłem utworzyć nowy projekt. Będę co jakiś czas (z powodu pracy dość nieregularnie, choć chciałbym raz w tygodniu) spotykał się z różnym ludźmi (przeważnie z naszej gminy) by porozmawiać o ich pasjach, zainteresowaniach, pracy czy sporcie. Temu ostatniemu tematowi poświęcę oczywiście najwięcej miejsca, gdyż jest to mój konik. Niesamowicie interesuje mnie historia sportu w czasach PRL-u na terenie Kurpiowszczyzny. Mam już kilka pomysłów z kim o tym mógłbym porozmawiać. Ale mam też pomysły na rozmowy z innymi ludźmi, nie związanymi ze sportem. Co z tego wyjdzie zobaczymy... Wywiady będę, przynajmniej na razie, wrzucał na swój kanał pod egidą założonego prawie dziesięć lat temu podkanału ŚWIT TV. Za pomoc w realizacji tej inicjatywy dziękuje Damianowi Szutkowskiemu - wyjaśnia autor projektu Paweł Białczak.

Drugi wywiad z tego cyklu przeprowadzony został z Markiem Tabaką - byłym piłkarzem, działaczem sportowym, dbającym od lat o rozwój sportu w gminie Baranowo. Jeżeli chcecie się przekonać jak wygląda sport w regionie "od kuchni", zapraszamy do obejrzenia wywiadu i polecamy całą serię:

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.