Paweł Stabrawa dołączył do Energi Ostrołęka

Siatkówka 17 sierpnia 2016 5 Komentarzy

Energa Ostrołęka ma nowego atakującego. Został nim dwudziestoletni Paweł Stabrawa. Nowy nabytek ostrołęckiego drugoligowca występował ostatnio w Plus Lidze w ekipie BBTS Bielsko-Biała. To nie koniec zmian w nowo budowanej drużynie pod wodzą Mateusza Mielnika.

Energa Ostrołęka ma nowego atakującego. Został nim dwudziestoletni Paweł Stabrawa. Nowy nabytek ostrołęckiego drugoligowca występował ostatnio w Plus Lidze w ekipie BBTS Bielsko-Biała. To nie koniec zmian w nowo budowanej drużynie pod wodzą Mateusza Mielnika.

Paweł Stabrawa urodził się w 1996 roku. Jest wychowankiem klubu UKS MG1 Dębica. Z macierzystego zespołu przeniósł się on do AKS Resovii Rzeszów. W barwach klubu z Rzeszowa zdobył mistrzostwo Polski kadetów w 2013 roku. Występował także w drużynie Resovii w Młodej Lidze. Nadszedł jednak czas na zmianę barw klubowych na BBTS Bielsko-Biała.

W sezonie 2015/16 Stabrawa nieczęsto pojawiał się na parkietach siatkarskiej ekstraklasy. Wystąpił jedynie w pięciu meczach, zaliczając w nich epizodyczne występy. Rozegrał także osiem meczów w Młodej Lidze, gdzie spisywał się już dużo ciekawiej, punktując ze średnią prawie 14 "oczek" na mecz. Nie ma wątpliwości, że pochodzący z Dębicy siatkarz jest utalentowanym graczem i w rozgrywkach drugiej ligi będzie miał szansę w pełni rozwinąć skrzydła.

Konkurentem Pawła Stabrawy na pozycji atakującego będzie znany ostrołęckiej publiczności Patryk Szwaradzki, który ma już doświadczenie pierwszoligowe. Wygląda więc na to, że pozycja atakującego w ostrołęckim klubie będzie silnie obsadzona. Do skompletowania kadry Energi Ostrołęka pozostało jeszcze obsadzenie pozycji przyjmującego oraz środkowego. Więcej o potencjalnych transferach naszej drużyny już jutro w serwisie sportowym portalu eOstroleka.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
09:45, 17 sierpnia 2016

Gość

Czy mocny atak? Czas pokaże na co stać cały ten przemeblowany skład.
Może pierwsza czwórka, ale o awansie nie ma mowy.


...
10:34, 17 sierpnia 2016

pablo

Nie zapominaj że połowa lb więcej drużyn w 2 lidze to zespoły amatorów. Więc jest paka na mistrza a może i na awans


...
12:06, 17 sierpnia 2016

zawodnik

oj chyba dobry transfer


...
12:27, 17 sierpnia 2016

Sanchez

Same wygranie ligi to nie wszystko. Jest jeszcze sito w postaci meczy barażowych i wszystko może się zdarzyć.


...
17:30, 17 sierpnia 2016

sympatyk

Według mnie z takim składem realnie można myśleć o finale ligi, a dalej już wszystko się może zdarzyć w turniejach półfinałowych i finałowych. Ale nie można być minimalistą, trzeba mierzyć wysoko bo z regularnymi treningami i takim składem to każdy wynik poniżej 2 miejsca będzie porażkąSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.