Pekpol przegrał w Radomiu

Siatkówka 12 marca 2011 Komentarzy

Pekpol Ostrołęka przegrał z Jadarem Radom 1:3 i tym samym zajął szóste miejsce w rundzie zasadniczej I ligi krajowej. Zawodnicy Pekpolu rozegrali nie najgorszy mecz, ale wobec doskonałej postawy zwycięzcy rundy zasadniczej byli bezsilni...

Pekpol Ostrołęka przegrał z Jadarem Radom 1:3 i tym samym zajął szóste miejsce w rundzie zasadniczej I ligi krajowej.

Zawodnicy Pekpolu rozegrali nie najgorszy mecz, ale wobec doskonałej postawy zwycięzcy rundy zasadniczej byli bezsilni. Najwięcej emocji kibicom zgromadzonym w radomskiej hali dostarczył set czwarty, w którym to Pekpol miał kilka piłek setowych. Gospodarze dobrze się jednak bronili i ostatecznie zakończyli seta wygraną 34:32 i cały mecz 3:1. Już za tydzień pierwsze dwa mecze fazy play-off. Pekpol zmierzy się w gdańskiej Ergo Arenie z tamtejszym Lotosem Trefl, z którym tydzień temu udało się wygrać 3:1. Dzisiejszy zwycięzca wygrał rundę zasadniczą z przewagą czterech punktów nad drugim Rajbudem Gorzów Wlkp.

Jadar Radom - Pekpol Ostrołęka 3:1 (25:18, 20:25, 25:16, 34:32)

PEKPOL: G.Pietkiewicz, P.Pietkiewicz, Sacharewcz, Szczygielski, Żyliński, Jacyszyn, Kaniowski (libero) oraz Kuczko, Stańczuk, Białek, Rutecki, Walendzik

Źródło: pekpol.net